Povezane vesti
Petković Kurtiju: Ko hoće da protera Srbe nema pravo da govori
Telegraf 19.05.2022
Uspostavite ZSO, kao što je potpisano u Briselu. Kraj - napisao je Petković. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je danas premijeru privremenih prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju da onaj ko hoće da protera Srbe sa KiM… »
Petković Kurtiju: Ko hoće da protera Srbe nema pravo da govori
RTV 19.05.2022
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je danas premijeru privremenih prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju da onaj ko hoće da protera Srbe sa KiM, nema pravo da govori o tome šta Srbi žele, i pozvao ga da uspostavi… »
Kurti: Bajden mi je obećao…
Vesti online 19.05.2022
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je večeras da Srbi sa Kosova ne žele formiranje Zajednice srpskih opština, već Beograd, koji je to pitanje doneo za pregovarački sto. On je na vebinaru “Razgovor sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem” koji je… »
Vesti dana »
Simonović Bratić: Misiju Evropskog parlamenta ne zanimaju činjenice i istina; Raguš: Delagacija bez interesovanja za prava Srba sa KiM i nezakonite proteste
RTV pre 21 minutajoš 53 povezane
Nove cene goriva i mogući preokret u vlasničkoj strukturi NIS-a
IndeksOnline pre 6 minutajoš 31 povezana
Broker Jorgić: Srbija bi sa još pet odsto akcija u NIS-u mogla da blokira određene odluke
Insajder pre 3 satajoš 21 povezana
Gotov sastanak opozicije sa delegacijom EP: Predložili uvođenje sankcija SNS-u, Marku Kričku i drugima
Radio 021 pre 21 minutajoš 23 povezane




