Povezane vesti

Koalicija ,,Nis, moj grad,,; Gradska uprava da sluzi gradjanima a ne vladajucoj koaliciji

Koalicija ,,Nis, moj grad,,; Gradska uprava da sluzi gradjanima a ne vladajucoj koaliciji

Jug press 19.05.2022
NIS “Predaćemo odborničku inicijativu da se što pre raspiše konkurs za izbor načelnika gradskih uprava i direktora javnih preduzeća koji su u statusu vršioca dužnosti. Tražićemo i da se ponovo otvori rasprava o Statutu Grada Niša, zbog… »
"Niš, moj grad": Grad hitno da raspiše konkurs za načelnike uprava

"Niš, moj grad": Grad hitno da raspiše konkurs za načelnike uprava

Južne vesti 19.05.2022
Zato što je svih 6 uprava u Nišu dobilo nove rukovodioce, koji su i dalje vršioci dužnosti, iz koalicije "Niš, moj grad" podneće odborničku inicijativu da se hitno raspiše konkurs za načelnike uprava, kao i direktore javnih preduzeća. Kako… »
KOALICIJA „NIŠ, MOJ GRAD“: Gradska uprava da služi građanima, a ne vladajućoj partiji

KOALICIJA „NIŠ, MOJ GRAD“: Gradska uprava da služi građanima, a ne vladajućoj partiji

Niške vesti 19.05.2022
Stanković kaže da je Niš punih deset godina u VD statusu, a iz godine u godinu samo se smenjuju vršioci dužnosti direktora javnih i javno komunalnih preduzeća. „Prema našim saznanjima, u ovom trenutku, zaduženje Grada i gradskih preduzeća… »

Vesti dana »