Povezane vesti

Moj otac bi bio ponosan što me je kinoteka odlikovala: Vera Čukić o velikoj nagradi, suprugu i karijeri dugoj šest i po…

Moj otac bi bio ponosan što me je kinoteka odlikovala: Vera Čukić o velikoj nagradi, suprugu i karijeri dugoj šest i po…

Kurir 19.05.2022
Šestog juna legendarnoj glumici Veri Čukić biće uručen Zlatni pečat, najviše priznanje Jugoslovenske kinoteke, što je bio povod da za Kurir otkrije posebnu vezu svoje porodice sa ovom filmskom kućom. Odmerena, vedra i nasmejana, čuvena glumica… »
Zlatni pečat legendarnoj glumici Veri Čukić i snimatelju Predragu Popovića

Zlatni pečat legendarnoj glumici Veri Čukić i snimatelju Predragu Popovića

Danas 19.05.2022
Diva srpske i jugoslovenske kinematografije, i jedna od naših najlepših glumica, ostvarila je oko osamdeset uloga u igranim i televizijskim filmovima, TV dramama i serijama, a Predrag Pega Popović je kao direktor fotografije potpisao neka od velikih… »
Zlatni pečati Kinoteke za Veru Čukić i Pegu Popovića

Zlatni pečati Kinoteke za Veru Čukić i Pegu Popovića

N1 Info 19.05.2022
Dan Jugoslovenske kinoteke - 6. jun biće obeležen tradicionalnom dodelom Zlatnih pečata istaknutim filmskim umetnicima, kao i svečanim otvaranjem 24. Festivala nitratnog filma, najavila je ta ustanova. Najviše priznanje Jugoslovenske kinoteke za… »
Veri Čukić i Pegi Popoviću Zlatni pečati Jugoslovenske kinoteke

Veri Čukić i Pegi Popoviću Zlatni pečati Jugoslovenske kinoteke

Nova 19.05.2022
Dan Jugoslovenske kinoteke - 6. jun biće obeležen tradicionalnom dodelom Zlatnih pečata istaknutim filmskim umetnicima, kao i svečanim otvaranjem 24. Festivala nitratnog filma. Najviše priznanje Jugoslovenske kinoteke za izuzetan doprinos razvoju… »

Vesti dana »