Povezane vesti
Akcija pronalaženja iregularnih migranata u Somboru
RTV 19.05.2022
SOMBOR - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru sproveli su danas akciju pronalaženja iregularnih migranata koji borave van prihvatnog centra i u jednom objektu u gradu zatekli 63 strana državljanina. Oni su, u saradnji sa Komesarijatom… »
U ovoj kući u Somboru skrivala se 63 migranta: Traga se za vlasnikom objekta
Telegraf 19.05.2022
Trenutno smešteni u smešteni u prihvatni centar. Pripadnici MUP u Somboru sproveli su danas akciju pronalaženja iregularnih migranatakoji borave van prihvatnog centra i u jednom objektu u gradu zatekli 63 strana državljanina. Oni su, u saradnji sa… »
Vesti dana »

Završen protest „Rame uz rame – studenti i radnici“: Poljoprivrednici poručili da traktori dolaze u centar Beograda 15. marta (FOTO; VIDEO)
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan je šetao sa ženom i bebom, a onda ga je tinejdžer brutalno pretukao! Vilica mu je bila slomljena na dva mesta, a danas se ničeg ne seća
Blic pre 1 satjoš 2 povezane