Povezane vesti

Ataman: Nisam rekao Vasi da šutira, kritikovali su ga…

Ataman: Nisam rekao Vasi da šutira, kritikovali su ga…

Sport klub 19.05.2022
Trener Anadolu Efesa Ergin Ataman tvrdio je da će njegova ekipa da odbrani titulu ukoliko se plasira na završni turnir Evrolige. Prvi korak je napravljen - turski klub je u polufinalu savladao Olimpijakos čudesnom trojkom Vasilija Micića. „Naravno… »
Micić trojkom odveo Efes u finale fajnal-fora Evrolige

Micić trojkom odveo Efes u finale fajnal-fora Evrolige

Novi magazin 19.05.2022
Košarkaši Efesa prvi su finalisti fajnal-fora Evrolige pošto su danas u Beogradu pobedili Olimpijakos sa 77:74 (18:21, 24:22, 24:20, 11:11). Pobedu Efesu i plasman u finale, u kojem će se za titulu boriti sa Real Madridom ili Barselonom, doneo je… »
‘Nisam video kada je ušla’: Pogledajte kako je Vasa odveo Efes u finale! (video)

‘Nisam video kada je ušla’: Pogledajte kako je Vasa odveo Efes u finale! (video)

Hot sport 19.05.2022
Fenomenalni Vasilije Micić! U okviru prve polufinalne utakmice Fajnal-fora Evrolige, snage su u srpskoj prestonici odmerile ekipe Anadolu Efesa i Olimpijakosa. Aktuelni šampion Evrope, Efes, slavio je nakon uzbudljive završnice rezultatom 77:74. Turski… »
Otkrio zašto je miciću dao loptu - nije mu rekao da šutira! Trener Efesa priznao šta je tražio Vasi u poslednjem napadu!

Otkrio zašto je miciću dao loptu - nije mu rekao da šutira! Trener Efesa priznao šta je tražio Vasi u poslednjem napadu!

Mondo 19.05.2022
Ergin Ataman otkrio se detalje oko poslednjeg napada Efesa i trojke Micića. Ergin Ataman otkrio se detalje oko poslednjeg napada Efesa i trojke Micića. Efes će imati priliku da odbrani titulu u Evroligi! U prvom polufinalnom duelu je posle drame… »
Ataman: Sjajan meč! Barcokas: Teška noć za naš tim i navijače (video)

Ataman: Sjajan meč! Barcokas: Teška noć za naš tim i navijače (video)

Sportski žurnal 19.05.2022
Efes je večeras u Beogradskoj areni pobedio Olimpijakos sa 77:74, trojkom u poslednjoj sekundi srpskog igrača Vasilija Micića. Trener košarkaša Efesa Ergin Ataman rekao je da je zadovoljan nakon sjajne utakmice i pobede nad Olimpijakosom, posle čega… »
Micić za SK: Nikada nisam postigao ovakav koš

Micić za SK: Nikada nisam postigao ovakav koš

N1 Info 19.05.2022
Plejmejker Efesa Vasa Micić odveo je svoj tim u finale 'fajnal-fora' posle spektakularne trojke u poslednjoj sekundi meča protiv Olimpijakosa, što je, kako sâm kaže, jedan od njegovih najboljih poteza u karijeri. “Osećam se fizički iscrpljeno ali… »
Moerman: Pobeda uz zvuk sirene, može li bolje? Plajs: Neverovatno, poseban osećaj… (video)

Moerman: Pobeda uz zvuk sirene, može li bolje? Plajs: Neverovatno, poseban osećaj… (video)

Sportski žurnal 19.05.2022
Turski Efes je pogotkom Vasilija Micića za tri poena u poslednjoj sekundi pobedio Olimpijakos u polufinalu Evrolige. - Pobeda uz zvuk sirene, da li može bolje, osećaj je sjajan, Vasa je pogodio izuzetno težak šut i doneo nam pobedu - rekao je za… »
Gleda se F4 Evrolige i u SAD - Oglasio se Bogdan i poslao moćnu poruku!

Gleda se F4 Evrolige i u SAD - Oglasio se Bogdan i poslao moćnu poruku!

Sportske.net 19.05.2022
Spektakularno je počeo Fajnal-for Evrolige u Beogradu. Turski Efes savladao je Olimpijakos u polufinalu, trojkom Vasilija Micića u poslednjoj sekundi, a u toku je utakmica između Reala i Barselone. U beogradskoj "Štark areni" prisutne su mnoge legende… »
I najveći je došao u arenu - sedi pored srpske legende! "Ludi Srbin" je opet u Beogradu, zna se ko mu je domaćin (foto)

I najveći je došao u arenu - sedi pored srpske legende! "Ludi Srbin" je opet u Beogradu, zna se ko mu je domaćin (foto)

Mondo 19.05.2022
Uvek rado dolazi u Srbiju! Uvek rado dolazi u Srbiju! Legendarni košarkaški trener Greg Popovič (73), petostruki NBA šampion, došao je još jednom u Beograd i opet mu je domaćin slavni srpski košarkaš Žarko Paspalj. Njih dvojica su krajem… »
Foto ubod: Legendarni Greg Popovič na f4 u društvu Žarka Paspalja!

Foto ubod: Legendarni Greg Popovič na f4 u društvu Žarka Paspalja!

Hot sport 19.05.2022
Efes je prvi finalista Evrolige! U okviru prve polufinalne utakmice Fajnal-fora Evrolige, snage su u Beogradu odmerile ekipe Anadolu Efesa i Olimpijakosa. Aktuelni šampion Evrope, Efes, slavio je nakon uzbudljive završnice rezultatom 77:74. Pogodak za… »
Micić izbacio Olimpijakos u poslednjoj sekundi

Micić izbacio Olimpijakos u poslednjoj sekundi

Vesti online 19.05.2022
Košarkaši Efesa pobedili su Olimpijakos u polufinalu Evrolige rezultatom 77:74, trojkom Vasilija Micića u poslednjoj sekundi. Micić je meč završio sa 15 poena. Efikasniji od njega su bili Šejna Larkin sa 21 poenom, i Elajdža Brajant sa 16. U timu… »
Barcokas o vasinom čudesnom šutu - imao sam dva izbora! Trener Olimpijakosa objasnio sve: Ja sam doneo tu odluku!

Barcokas o vasinom čudesnom šutu - imao sam dva izbora! Trener Olimpijakosa objasnio sve: Ja sam doneo tu odluku!

Mondo 19.05.2022
Jorgos Barcokas je posle meča pričao trojci Vasilija Micića za pobedu. Jorgos Barcokas je posle meča pričao trojci Vasilija Micića za pobedu. Olimpijakos je pao u punoj "Areni". Srušio ih je Vasilije Micić. Srpski plejmejker je pogodio trojku u… »
Micić za SK: Nikada nisam dao ovakav koš

Micić za SK: Nikada nisam dao ovakav koš

Sport klub 19.05.2022
Plejmejker Efesa Vasa Micić odveo je svoj tim u finale 'fajnal-fora' posle spektakularne trojke u poslednjoj sekundi meča protiv Olimpijakosa, što je, kako sâm kaže, jedan od njegovih najboljih poteza u karijeri. “Osećam se fizički iscrpljeno ali… »
Vasilije, MAJSTORE! Vratio SE KUĆI I DAO TROJKU karijere: Ovim košem je ispraznio Arenu i uveo šampiona u finale!

Vasilije, MAJSTORE! Vratio SE KUĆI I DAO TROJKU karijere: Ovim košem je ispraznio Arenu i uveo šampiona u finale!

Mondo 19.05.2022
Neverovatan pogodak srpskog asa, za pobedu u polufinalu Fajnal-fora! Neverovatan pogodak srpskog asa, za pobedu u polufinalu Fajnal-fora! Vasilije Micić je zablistao u Beogradu i dao trojku za pamćenje - za plasman u finale Evrolige! Srpski plejmejker… »
Nemam ja te fore, ja sam srpski mentalitet! Vasa Micić o trojci za istoriju - "Samo sam čekao da bude poslednja sekunda"

Nemam ja te fore, ja sam srpski mentalitet! Vasa Micić o trojci za istoriju - "Samo sam čekao da bude poslednja sekunda"

Mondo 19.05.2022
"Nisam hteo da im opet dam šansu", rekao je Micić posle spektakularne pobede u polufinalu Fajnal-fora. "Nisam hteo da im opet dam šansu", rekao je Micić posle spektakularne pobede u polufinalu Fajnal-fora. Vasilije Micić dao je čudesnu trojku u… »
„Micić i Larkin? Čestitam Efesu, mnogo ih plaćaju…“

„Micić i Larkin? Čestitam Efesu, mnogo ih plaćaju…“

Sport klub 19.05.2022
Trener Olimpijakosa Jorgos Barcokas bio je utučen posle šokantnog poraza u polufinalu završnog turnira Evrolige od Anadolu Efesa. Aktuelni prvak Evrope je plasman u finale izborio trojkom Vasilija Micića u poslednjoj sekundi i u subotu u borbi za… »

Vesti dana »