Povezane vesti
Bez klima-uređaja 264 vozila javnog prevoza
Politika 20.05.2022
Od ukupnog broja vozila koja učestvuju u javnom prestoničkom saobraćaju 11,4 odsto nema sistem hlađenja, tvrde u Sekretarijatu za javni prevoz. Ako svakodnevno na putu od kuće do posla konstantno ulazite u javna gradska vozila koja su nerashlađena… »
Bez klima uređaja svako deseto vozilo javnog gradskog prevoza u Beogradu
Danas 20.05.2022
Od ukupnog broja vozila koja učestvuju u javnom prevozu u Beogradu, 264 vozila, odnosno 11,4 odsto nema sistem hlađenja, rečeno je danas iz gradskog Sekretarijata za javni prevoz. „Reč je o starijim vozilima kod kojih ne postoji tehnička mogućnost… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 1 satjoš 30 povezanih

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 1 satjoš 28 povezanih

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 5 satijoš 14 povezanih

"Od Delija sam se oprostio pre 20 dana": Saša Ilić na emotivan način poslao poslednji pozdrav prijatelju
Mondo pre 20 minutajoš 46 povezanih