Povezane vesti
Sarrazin: Nezavisno Kosovo u NATO-u je krajnji cilj
Al Jazeera 20.05.2022
Njemački izaslanik za Zapadni Balkan Manuel Sarrazin kaže da Berlin podržava aplikaciju Prištine za Vijeće Evrope i kako će učiniti sve što može da ona bude uspješna. Njemački izaslanik za Zapadni Balkan Manuel Sarrazin izjavio je kako je krajnji cilj… »
Saracin: Konačni cilj Nemačke je da Kosovo bude u NATO i EU
Dnevnik 20.05.2022
PRIŠTINA: Nemački izaslanik za zapadni Balkan Manuel Saracin izjavio je da je krajnji cilj Nemačke da tzv. Kosovo bude nezavisna država sa punim pravima u NATO-u i Evropskoj uniji. Saracin je za portal Kaldžo dodao da Priština ne bi trebalo da zaboravi… »
Nemačka otvorila karte: Poznat konačan plan za takozvano Kosovo
Sputnik 20.05.2022
Nemački izaslanik za zapadni Balkan Manuel Saracin izjavio je da je krajnji cilj Nemačke da tzv. Kosovo bude nezavisna država sa punim pravima u NATO-u i Evropskoj uniji. Saracin je za portal Kaldžo, kako prenosi Tanjug, dodao da Priština ne bi trebalo… »
Saracin: Konačni cilj Nemačke je da Kosovo bude u NATO
Telegraf 20.05.2022
Nemačka podržava aplikaciju Prištine za Savet Evrope. Nemački izaslanik za zapadni Balkan Manuel Saracin izjavio je da je krajnji cilj Nemačke da tzv. Kosovo bude nezavisna država sa punim pravima u NATO-u i Evropskoj uniji. Saracin je za portal Kaldžo… »
Vesti dana »
Raste broj učesnika Svetskog prvenstva: Kristijano Ronaldo i drugovi obezbedili kartu za Mundijal
Nova pre 30 minutajoš 108 povezanih
Njujork tajms o Dijani Hrka: Majka, simbol protesta, štrajkuje glađu da osveti sina
Beta pre 7 satijoš 23 povezane
„Glasala sam za prodaju NIS, a posle sam čula strašne stvari“: Guvernerka Jorgovanka Tabaković o našem naftnom gigantu
Nova pre 2 satajoš 28 povezanih
Vučić o nacionalizaciji NIS-a: "Nisam za to, ali naftna industrija i rafinerija moraju da rade"
Blic pre 0 minutajoš 126 povezanih





