Povezane vesti

Grubješić: Srbija nije "nesvrstana", došlo je vreme kada morate da se opredeljujete

Grubješić: Srbija nije "nesvrstana", došlo je vreme kada morate da se opredeljujete

Radio 021 20.05.2022
Srbija uopšte nije "nesvrstana", više od dve decenije je na evropskom putu i došlo je vreme kada "morate da se opredeljujete", rekla je predsednica Centra za spoljnu politiku Suzana Grubješić. "To što bismo mi sada uveli sankcije Rusije ne bi… »
Grubješić: Srbija nije „nesvrstana“, imamo antizapadni narativ više od 10 godina

Grubješić: Srbija nije „nesvrstana“, imamo antizapadni narativ više od 10 godina

N1 Info 20.05.2022
Srbija uopšte nije „nesvrstana“, više od dve decenije je na evropskom putu i došlo je vreme kada „morate da se opredeljujete“, rekla je predsednica Centra za spoljnu politiku Suzana Grubješić o uvođenju sankcija Rusiji. „To što bismo mi… »
Grubješić: Srbija nije nesvrstana, sankcije ne bi oštetile Rusiju i ruski narod

Grubješić: Srbija nije nesvrstana, sankcije ne bi oštetile Rusiju i ruski narod

Nova 20.05.2022
Srbija uopšte nije „nesvrstana“, više od dve decenije je na evropskom putu i došlo je vreme kada „morate da se opredeljujete“, rekla je predsednica Centra za spoljnu politiku Suzana Grubješić o uvođenju sankcija Rusiji. „To što bismo mi… »

Vesti dana »