Povezane vesti

Mila ulila nadu mamama iz bolničkih soba: Dvaput pokušala samoubistvo, a sinoć sa sinom otišla na apsolventsko

Mila ulila nadu mamama iz bolničkih soba: Dvaput pokušala samoubistvo, a sinoć sa sinom otišla na apsolventsko

Telegraf 20.05.2022
Buduća socijalna radnica prepoznala da joj je neophodna pomoć, sada želi da nastavi krug dobrote. Dvadesetpetogodišnja Mila iz Bečeja, koja je putem Fejsbuka tražila neku mamu bez nade - da je podrži i posavetuje, danas nam je otvorila srce. Sinoć… »
MILIN GEST PODRŠKE MAMAMA U DEČIJOJ BOLNICI: Dve godine nakon što je izgubila sina vratila se na lice mesta

MILIN GEST PODRŠKE MAMAMA U DEČIJOJ BOLNICI: Dve godine nakon što je izgubila sina vratila se na lice mesta

Moj Novi Sad 20.05.2022
Novosađanka Mila Petrović Stanković pre dve godine doživela je najveći životni udarac: izgubila je petomesečnog sina Dušana. S obzirom na to da ne može da zaboravi kako se osećala dok je sa njim boravila u Dečijoj bolnici i da joj je nečija… »
Novosađanki Mili je preminuo sin kada je poželela da skoči u smrt, a onda je stigao SMS sa dve reči: Samo jedna poruka me…

Novosađanki Mili je preminuo sin kada je poželela da skoči u smrt, a onda je stigao SMS sa dve reči: Samo jedna poruka me…

Blic 20.05.2022
Mlada majka Mila Stanković Petrović pre dve godine izgubila je sina Dušana. Obilazila ga je u Dečijoj bolnici u Novom Sadu. Posećivala ga je na odeljenju intenzivne nege na tri sata kako bi saznala kako se njegovo stanje menja. U julu te 2020… »

Vesti dana »