Povezane vesti

Bajden čestitao Vučiću ponovni izbor za predsednika Srbije

Bajden čestitao Vučiću ponovni izbor za predsednika Srbije

Beta 20.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je čestitku predsednika SAD Džozefa Bajdena povodom njegovog izbora na drugi predsednički mandat, saopšteno je iz predsedništva. "Čestitam Vam na ponovnom izboru za predsednika Srbije. Radujem se što… »
Bajden čestitao Vučiću ponovni izbor za predsednika Srbije

Bajden čestitao Vučiću ponovni izbor za predsednika Srbije

Radio sto plus 20.05.2022
„Čestitam Vam na ponovnom izboru za predsednika Srbije. Radujem se što ćemo tokom Vašeg drugog mandata imati priliku da produbimo našu blisku saradnju na unapredjenju evropskih integracija Srbije, proširenju naših bilateralnih bezbednosnih i… »
Bajden poslao čestitku Vučiću: Ohrabrujem Srbiju da napravi pomak u cilju brze normalizuje odnosa sa Kosovom

Bajden poslao čestitku Vučiću: Ohrabrujem Srbiju da napravi pomak u cilju brze normalizuje odnosa sa Kosovom

Euronews 20.05.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je čestitku predsednika Sjedinjenih Američkih Država Džozefa Bajdena, saopšteno je iz Vučićevog kabineta, uz prenet sadržaj same čestitke. "Čestitam Vam na ponovnom izboru za predsednika… »
Bajden čestitao Vučiću na ponovnom izboru za predsednika Srbije

Bajden čestitao Vučiću na ponovnom izboru za predsednika Srbije

Telegraf 20.05.2022
"Imao sam čast da provedem vreme sa Vama kada sam posetio Srbiju kao potpredsednik 2016. godine i uveren sam da možemo da unapredimo bliske veze i zajedničke interese naše dve zemlje", naveo je Bajden. Predsednik SAD Džozef Bajden čestitao je… »

Vesti dana »