Povezane vesti

Orban se obratio Vučiću u Novom Sadu: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica…

Orban se obratio Vučiću u Novom Sadu: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica…

Kurir 21.05.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Vlade Mađarske Viktor Orban prisustvovali su danas svečanom otvaranju 89. međunarodnog poljoprivrednog sajma u Novom Sadu sa početkom u 11.sati. Pred početak ceremonije violinisti su… »
Vučić: Sledeće nedelje razgovaram sa Putinom, 3 aspekta ugovora o gasu su ključna! Očekujem mnogo pritisaka, neće biti…

Vučić: Sledeće nedelje razgovaram sa Putinom, 3 aspekta ugovora o gasu su ključna! Očekujem mnogo pritisaka, neće biti…

Kurir 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će naredne nedelje razgovarati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o ceni gasa i istakao da Srbija ima najjeftiniju struju u Evropi. Vučić se obratio građanima iz Novog Sada gde je danas sa… »
Vučić i Orban: Srbija i Mađarska mogu da računaju jedna na drugu

Vučić i Orban: Srbija i Mađarska mogu da računaju jedna na drugu

Telegraf 21.05.2022
Na sajmu učestvuje 1.100 izlagača, a kompanije dolaze iz 21 zemlje. U Novom Sadu danas počinje 89. Međunarodni poljoprivredni sajam, a otvaranju prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Mađarske Viktor Orban. Međunarodni… »
Orban: Srbiji je teško jer nije članica EU, Mađarskoj je teško jer jesmo u EU

Orban: Srbiji je teško jer nije članica EU, Mađarskoj je teško jer jesmo u EU

Politika 21.05.2022
NOVI SAD – Premijer Mađarske Viktor Orban izjavio je danas u Novom Sadu da će Evropa imati tešku zimu, kako je rekao, „težu nego što mnogi misle”. „Imaćemo tešku zimu, rat u Ukrajini nas dovodi u tešku situaciju. Srbiji je teško jer nije… »
Orban: U normalnim okolnostima Vučić i ja bismo uživali u medenom mesecu

Orban: U normalnim okolnostima Vučić i ja bismo uživali u medenom mesecu

N1 Info 21.05.2022
Mnogo teška zima čeka ceo svet, a ljudi ovde to ne vide, jer ništa ne nedostaje i suštinski se kriza ne oseća, ocenio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na otvaranju Međunarodnog sajma poljoprivrede sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom… »
Vučić: Razgovor sa Putinom u sredu ili četvrtak, postoje tri najvažnije stvari kada je reč o gasnom aranžmanu

Vučić: Razgovor sa Putinom u sredu ili četvrtak, postoje tri najvažnije stvari kada je reč o gasnom aranžmanu

Euronews 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom razgovarati najverovatnije u sredu ili četvrtak. Vučić je u razgovoru za TV Pink istakao da očekuje dobar razgovor i da postoje tri stvari koje su… »
FOTO: Otvoren Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

FOTO: Otvoren Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Radio 021 21.05.2022
Poljoprivredni sajam u Novom Sadu, 89. po redu, otvoren je danas, 21. maja. Sajam su otvorili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i mađarski premijer Viktor Orban. Okupio je 1.100 izlagača iz Srbije i još 21 države. Izlagači nastupaju pojedinačno… »
Vučić: Razgovor sa Putinom u sredu ili četvrtak, tema – nabavka gasa

Vučić: Razgovor sa Putinom u sredu ili četvrtak, tema – nabavka gasa

Nova 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom razgovarati najverovatnije u sredu ili četvrtak. On je u razgovoru za TV Pink istakao da očekuje dobar razgovor i da postoje tri stvari koje su najvažnije… »
Veliša miljenik najmlađih posetilaca: Bik težak 1,7 tona atrakcija 89. Međunarodnog poljoprivrednog sajma (foto)

Veliša miljenik najmlađih posetilaca: Bik težak 1,7 tona atrakcija 89. Međunarodnog poljoprivrednog sajma (foto)

Večernje novosti 21.05.2022
NA Novosadskom sajmu, danas je počeo 89. Međunarodni poljoprivredni sajam na kojem se do 27. maja predstavlja 1.100 izlagača iz Srbije i 21 zemlje sveta. S.BAjić U zatvorenom i na otvorenom prostoru najstarije sajamske kuće u ovom delu Evrope… »
Vučević: Posetite Poljoprivredni sajam do 27.maja

Vučević: Posetite Poljoprivredni sajam do 27.maja

RTV 21.05.2022
NOVI SAD - "Ponosan sam što jednu od najznačajnijih privrednih sajamskih manifestacija u regionu - 89. Poljoprivredni sajam u Novom Sadu, danas otvaraju dva velika državnika - predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer nama prijateljske zemlje -… »
Vučić i Orban o hrani, energentima i sankcijama Rusiji

Vučić i Orban o hrani, energentima i sankcijama Rusiji

Slobodna Evropa 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je 21. maja da je na sastanku sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom dogovorio da Srbija deo energenata skladišti u Mađarskoj. "Pitao sam Orbana da li možemo da čuvamo delove energenata u Mađarskoj jer mi… »
Vučić i Orban otvorili Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Vučić i Orban otvorili Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Moj Novi Sad 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i mađarski premijer Viktor Orban otvorili su 89. Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu, čiji je ovogodišnji partner Mađarska, a koji će trajati do 27. maja. Otvaranju sajma prisustvuju i ministar… »
Orban: U normalnim okolnostima Vučić i ja bismo uživali u medenom mesecu posle izbornih pobeda

Orban: U normalnim okolnostima Vučić i ja bismo uživali u medenom mesecu posle izbornih pobeda

Danas 21.05.2022
Premijer Mađarske Viktor Orban izjavio je danas da je zadovoljan što Mađarska i Srbija mogu da računaju jedna na drugu u situaciji galopirajuće inflacije u Evropi, gladi u svetu, rasta cena i ratnih sukoba u Ukrajini, upoređujući pojedine sankcije… »
Vučić: Srbija se delimično uskladila sa sankcijama Belorusiji

Vučić: Srbija se delimično uskladila sa sankcijama Belorusiji

RTV 21.05.2022
NOVI SAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da se Srbija delimično uskladila sa sankcijama koje je EU uvela Belorusiji, ali da je to još ranije urađeneo i da tu nema ničeg novog. Vučić je tako odgovorio na pitanje novinara, dok je… »
Vučić: Deo energenata moći ćemo da čuvamo u Mađarskoj, Orban: Naše zemlje mogu da računaju jedna na drugu

Vučić: Deo energenata moći ćemo da čuvamo u Mađarskoj, Orban: Naše zemlje mogu da računaju jedna na drugu

Euronews 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je pitao premijera Mađarske Viktora Orbana da li Srbija može da čuva deo energenata u Mađarskoj zbog nedovoljnih skladišnih kapaciteta, i da mu je Orban pozitivno odgovorio. "Rekao mi je u roku od… »
Orban: Sankcije Rusiji ravne atomskoj bombi, nećemo moći da nahranimo svoj narod

Orban: Sankcije Rusiji ravne atomskoj bombi, nećemo moći da nahranimo svoj narod

Sputnik 21.05.2022
Mađarska ne pristaje na ekonomski neprihvatljive mere koje se donose u Briselu, ne uvode se sankcije Rusiji koje su ravne atomskoj bombi, jer u tom slučaju ne samo da nećemo moći da nahranimo svoj narod, već ćemo imati i masu migranata na… »
Vučić: Moj posao je da brinem o Srbiji a ne o Evropskoj uniji

Vučić: Moj posao je da brinem o Srbiji a ne o Evropskoj uniji

Sputnik 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da gleda samo ono što je u našem interesu, kako je precizirao, šta možemo, a šta ne možemo, kao i da uzimamo u obzir šta u tome ne bi bilo prijateljski niti korektno. Predsednik Srbije je dodao da se… »
Vučić: Ako Mađarskoj nedostaje nešto tu smo, ako fali nama zvaćemo Budimpeštu

Vučić: Ako Mađarskoj nedostaje nešto tu smo, ako fali nama zvaćemo Budimpeštu

Dnevnik 21.05.2022
NOVI SAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na svečnaom otvaranju Sajma poljoprivrede u Novom Sadu, da Mađarska i Srbija imaju partnerski odnos vidljiv i u rezultatima i delima i dodao da je dogovoreno da će, ako Mađarskoj nedostaje… »
Orban i Vučić otvorili Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Orban i Vučić otvorili Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Biznis.rs 21.05.2022
očekuje se 1.100 izlagača iz 21 zemlje. Tradicionalni Sajam poljoprivrede u Novom Sadu otvoren je danas, a do 27. maja na toj manifestaciji predstaviće se 1.100 izlagača iz 21 zemlje. Zemlja partner 89. Međunarodog poljoprivrednog sajma je Mađarska… »
Predsednik Vučić: Orban nam je rešio problem u roku od sekund! Večeras ću zbog njega mirnije da spavam

Predsednik Vučić: Orban nam je rešio problem u roku od sekund! Večeras ću zbog njega mirnije da spavam

Kurir 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da teška zima čeka ceo svet ali da se suštinski kriza ne vidi u Srbiji. - Ništa ne nedostaje, ali mi znamo kroz šta se ogleda ta kriza. Pitao sam Orbana možemo li da čuvamo deo energenata u… »
Vučić: Ako Mađarskoj nešto nedostaje, Srbija će biti tu – teška zima čeka svet

Vučić: Ako Mađarskoj nešto nedostaje, Srbija će biti tu – teška zima čeka svet

Nova 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Novom Sadu da "mnogo teška" zima čeka ceo svet, ako se kako je rekao, nešto ne promeni u sukobu na istoku Evrope. „Mnogo teška zima čeka ceo svet i ja znam da to ljudi ne vide i ne očekuju… »
Orban: Evropa će imati tešku zimu, mnogo težu nego što mnogi misle

Orban: Evropa će imati tešku zimu, mnogo težu nego što mnogi misle

Nova 21.05.2022
Premijer Madjarske Viktor Orban izjavio je danas u Novom Sadu da će Evropa imati tešku zimu, kako je rekao, "težu nego što mnogi misle". „Imaćemo tešku zimu, rat u Ukrajini nas dovodi u tešku situaciju. Srbiji je teško jer nije članica EU, a… »
Vučić: Srbija se delimično uskladila sa sankcijama Belorusiji

Vučić: Srbija se delimično uskladila sa sankcijama Belorusiji

Telegraf 21.05.2022
Predsednik Srbije je dodao da se naša zemlje od 23 dekaracije protiv Rusije nije pridružila nijednoj. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da se Srbija delimično uskladila sa sankcijama koje je EU uvela Belorusiji, ali da je to još ranije… »
Otvoren Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu: 1.100 izlagača iz 21 zemlje

Otvoren Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu: 1.100 izlagača iz 21 zemlje

Euronews 21.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i mađarski premijer Viktor Orban otvorili su 89. Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu, čiji je ovogodišnji partner Mađarska, a koji će trajati do 27. maja. Vučić i Orban su pre zvaničnog otvaranja… »
Vučić i Orban otvaraju 89. Poljoprivredni sajam

Vučić i Orban otvaraju 89. Poljoprivredni sajam

Radio 021 21.05.2022
Poljoprivredni sajam biće otvoren danas na Novosadskom sajmu, a do 27. maja na toj manifestaciji predstaviće se 1.100 izlagača iz 21 zemlje. Zemlja-partner 89. Međunarodog poljoprivrednog sajma je Mađarska. Otvaranju sajma prisustvovaće predsednik… »
Novosadski sajam poljoprivrede ponovo u punom obimu, izlagači iz 21 zemlje

Novosadski sajam poljoprivrede ponovo u punom obimu, izlagači iz 21 zemlje

RTS 21.05.2022
Danas se otvara 89. Međunarodni sajam poljoprivrede na Novosadskom sajmu. Ovo je prvi put od 2019. godine da se manifestacija održava u punom obimu, a predstaviće se izlagači iz dvadeset jedne zemlje. Najprestižniju regionalnu manifestaciju, dve… »
Počinje Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Počinje Poljoprivredni sajam u Novom Sadu

Nova ekonomija 21.05.2022
Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu otvara se danas (21. maja) i traje do 27. maja, biće predstavljeno 1.100 izlagača iz 21 zemlje, prenosi eKapija. U okviru sajma, posetioci će ponovo, nakon dvogodišnje pauze zbog pandemije, kada je… »

Vesti dana »