Povezane vesti
Bajden ponudio vakcine Severnoj Koreji u kojoj hara korona, odgovora iz Pjongjanga još nema: "i Kini smo nudili pomoć"
Blic 21.05.2022
Predsednik SAD Džozef Bajden rekao je danas u Seulu da je Vašington ponudio vakcine protiv kovida 19 Severnoj Koreji, ali da odgovor nije stigao. Američki predsednik je izjavio da su vakcine ponuđene i Kini, ali da američka strana nije dobila odgovor… »
Lideri SAD-a i Južne Koreje o denuklearizaciji Pjongjanga
Al Jazeera 21.05.2022
Američki predsjednik Joe Biden rekao je kako je spreman sastati se sa Kim Jong-unom pod uvjetom da je sjevernokorejski lider ‘iskren’ i ‘ozbiljan’. Američki predsjednik Joseph Biden i predsjednik Južne Koreje Yoon Suk-yeol izjavili su danas kako će… »
Predsednici SAD i Južne Koreje o denuklearizaciji Pjongjanga
Novi magazin 21.05.2022
Američki predsednik Džozef Bajden i predsednik Južne Koreje Jun Suk Jeol izjavili su danas da će razmotriti proširenje vojnih vežbi kako bi odvratili nuklearnu pretnju Severne Koreje. Jun je na konferenciji za novinare potvrdio da je njihov zajednički… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: konstruktivni razgovori, najave sankcija i planovi za nove susrete
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 68 povezanih

Navijači Leha se poigrali sa imenom Crvene zvezde: Pogledajte koreografiju i vatromet Poljaka
Kurir pre 38 minutajoš 40 povezanih

I dalje "predsednik Dodik" ili samo Milorad: CIK mu oduzeo mandat, on najavljuje referendum
N1 Info pre 1 satjoš 179 povezanih

Blagojević: Čestitam Hibernijanu jubilarni 150. rođendan, želim im da večno traju (video)
Sportski žurnal pre 2 satajoš 31 povezana