Povezane vesti

Matejevo telo stiglo u Split, evo gde će biti sahranjen: Oglasio se Nenad Periš, ima molbu - "Znam da ćete shvatiti..."

Matejevo telo stiglo u Split, evo gde će biti sahranjen: Oglasio se Nenad Periš, ima molbu - "Znam da ćete shvatiti..."

Mondo 21.05.2022
Sanduk sa posmrtnim ostacima Mateja Periša (27) stigao je u subotu u njegov rodni grad Split. Sanduk sa posmrtnim ostacima Mateja Periša (27) stigao je u subotu u njegov rodni grad Split. Otac nastradalog mladića iz Splita, Nenad Periš,je po dolasku… »
"Ovo je težak trenutak za mene i moju porodicu..." Nenad Periš uputio molbu uoči pogreba tragično nastradalog sina Mateja

"Ovo je težak trenutak za mene i moju porodicu..." Nenad Periš uputio molbu uoči pogreba tragično nastradalog sina Mateja

Blic 21.05.2022
Nenad Periš danas je uputio molbu medijima uoči pogreba svog sina Mateja koji je tragično stradao u Beogradu. Još je jednom zamolio medije, kao i javnost, da sahrana bude tiha i u krugu najbliže porodice i prijatelja. Isto tako, zamolio je javnost da… »
Apel Nenada Periša: Hvala na saosećanju, molim za uzdržanost tokom sahrane

Apel Nenada Periša: Hvala na saosećanju, molim za uzdržanost tokom sahrane

Nova 21.05.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša, Splićanina čije je telo pronađeno u sredu kod Ada Huje, još jednom se zahvalio Srbiji za svu podršku i zamolio za mir i privatnost za vreme sahrane njegovog sina. „Poštovani novinari i snimatelji još jednom vam… »

Vesti dana »