Povezane vesti

Ćevap diplomatija Šarla Mišela: Objavio zanimljive fotografije, pa poručio "ne pitajte me koji su bolji"

Ćevap diplomatija Šarla Mišela: Objavio zanimljive fotografije, pa poručio "ne pitajte me koji su bolji"

Telegraf 21.05.2022
Na fotografijama se vidi kako sa srpskim predsednikom sprema ćevape, dok ih sa gradonačelnicom Sarajeva jede. Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel danas je objavio dve fotografije na Tviteru na kojima mu društvo prave predsednik Srbije Aleksandar… »
"Ne pitajte me šta je bolje": Šarl Mišel u društvu Vučića i gradonačelnice Sarajeva probao srpski specijalitet (foto)

"Ne pitajte me šta je bolje": Šarl Mišel u društvu Vučića i gradonačelnice Sarajeva probao srpski specijalitet (foto)

Blic 21.05.2022
Predsednik Evropskog Saveta Šarl Mišel objavio je na društvenoj mreži "Tviter" zanimljive fotografije na kojima se vidi kako sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem spema, dok sa gradonačelnicom Sarajeva Benjaminom Karić jede jedno od omiljenih… »
Mišelu se osladili ćevapi, jeo ih je i na Baščaršiji sa gradonačelnicom Sarajeva

Mišelu se osladili ćevapi, jeo ih je i na Baščaršiji sa gradonačelnicom Sarajeva

N1 Info 21.05.2022
Gradonačelnica Sarajeva Benjanima Karić ugostila je predsednika Evropskog saveta Šarla Mišela, na ručku u ćevabdžinici Hodžić na Baščaršiji. Karić je prenela Mišelu da su to najbolji ćevapi, prenosi Klix.ba. Nakon Beograda, ćevapa je… »

Vesti dana »