Povezane vesti

Neprepoznatljiva: Goca Božinovska za remont pukla ozbiljnu sumu novca, evo kako sada izgleda (foto)

Neprepoznatljiva: Goca Božinovska za remont pukla ozbiljnu sumu novca, evo kako sada izgleda (foto)

Svet & Skandal 22.05.2022
Goca Božinovska rešila je da osveži svoj izgled zbog čega se podvrgla popularnoj hiruškoj intervenciji. Goca je naime, ubrizgala botoks u lice, a njena odluka da se podmladi podelila je publiku i izazvala lavinu komentara. Pevačica je, kako sama… »
Klinke nabile silikone, odsekle uši i pola glave, a smeta vam moj botoks?! Goca Božinovska pobesnela zbog komentara!

Klinke nabile silikone, odsekle uši i pola glave, a smeta vam moj botoks?! Goca Božinovska pobesnela zbog komentara!

Mondo 22.05.2022
Goca Božinovska besno reagovala na komentare u kojima je kritikuju za "remont". Goca Božinovska besno reagovala na komentare u kojima je kritikuju za "remont". Pevačica Goca Božinovska nedavno je objavila sliku iz jedne klinike za estetsku hirurgiju… »
Goca Božinovska poludela zbog ružnih komentara Javno je razapeli, ona brutalno uzvratila: "Izluđuje me to!"

Goca Božinovska poludela zbog ružnih komentara Javno je razapeli, ona brutalno uzvratila: "Izluđuje me to!"

Blic 21.05.2022
Pevačicu Gocu Božinovsku povredili su napadi na društvenim mrežama nakon što je ubrizgala botoks u lice. Folkerka kaže da je tek sa 57 godina rešila da malo osveži lice, ali da nije očekivala da će je svi napasti zbog toga. - Ja nikada nijednu… »

Vesti dana »