Povezane vesti

Sraman prizor iz beogradskog restorana brze hrane nas je ostavio bez teksta

Sraman prizor iz beogradskog restorana brze hrane nas je ostavio bez teksta

Nova 22.05.2022
Još jedan snimak od kog nam se prevrće želudac. Na Instagram profilu Serbialive_beograd objavljen je video iz jednog restorana brze hrane u Beogradu koji nas je sve zabezeknuo. A post shared by SERBIA LIVE - BEOGRAD (@serbialive_beograd) Na snimku se… »
Snimak bizarnog incidenta U Beogradu: Devojka tuče starijeg muškarca, on se sklanja - svi se smeju (VIDEO)

Snimak bizarnog incidenta U Beogradu: Devojka tuče starijeg muškarca, on se sklanja - svi se smeju (VIDEO)

Večernje novosti 22.05.2022
ISPRED jednog beogradskog restorana na Ušću sinoć se dogodila tuča čiji je snimak objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad. Foto: Instagram/moj_beo_grad_ Na snimku se vidi uznemirena devojka koja je nasrnula na muškarca i udara ga. A post shared… »
Pojavio se snimak drame u Beogradu: Devojka tuče i juri starijeg muškarca, on beži, drugarice se smeju!

Pojavio se snimak drame u Beogradu: Devojka tuče i juri starijeg muškarca, on beži, drugarice se smeju!

Telegraf 22.05.2022
Pretpostavlja se da je reč o taksisti s obzirom na to da se muškarac sve vreme sklanja ka prakiranom taksi vozilu. Ispred restorana na Ušću sinoć se dogodila tuča čiji je snimak objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad. Na snimku se vidi kako… »

Vesti dana »

Šapić raspisao izbore za 2. jun u 17 beogradskih opština

Šapić raspisao izbore za 2. jun u 17 beogradskih opština

Politika pre 14 minutajoš 56 povezanih
Pobeđivanje je stil života

Pobeđivanje je stil života

Politika pre 2 satajoš 33 povezane
Xi Jingping: Kina i SAD treba da budu partneri, a ne rivali

Xi Jingping: Kina i SAD treba da budu partneri, a ne rivali

Al Jazeera pre 1 satjoš 29 povezanih