Povezane vesti

Primila sam je u svoj dom i ovako mi vraća?! Žena čiji je partner pobegao sa izbeglicom smatra da je Ukrajinka sve…

Primila sam je u svoj dom i ovako mi vraća?! Žena čiji je partner pobegao sa izbeglicom smatra da je Ukrajinka sve…

Kurir 22.05.2022
Majka troje dece koju je dugogodišnji parner ostavio da bi živeo sa izbeglicom koju su primili u svoj dom, veruje da je Ukrajinka to planirala od samog početka. Lorna Garnet ispričala je britanskim tabloidima da joj je srce slomljeno nakon što ju je… »
Oglasila se žena koju je muž ostavio zbog Ukrajinke: Za 10 dana nas je uništila

Oglasila se žena koju je muž ostavio zbog Ukrajinke: Za 10 dana nas je uništila

Nova 22.05.2022
Svet je zapanjila priča o Toniju i Lorni, paru iz Velike Britanije koji je primio izbeglicu iz Ukrajine Sofiju Karkadim, koja im za svega nekoliko dana rasturila brak. Lorni, je zbog lepe Ukrajinke sada sama i ostavljena i rešila je da u javnost iznese… »
Skandal! Primio ukrajinsku izbeglicu u kuću, a ona mu razbucala porodicu! Sofija ga zavela - Nakon 10 dana počeo pakao

Skandal! Primio ukrajinsku izbeglicu u kuću, a ona mu razbucala porodicu! Sofija ga zavela - Nakon 10 dana počeo pakao

Mondo 22.05.2022
Bitanac Toni Garnet je ostavio svoju ženu i dvoje dece jer se zaljubio u ukrajinsku izbeglicu koju su primili u svoju kuću. Bitanac Toni Garnet je ostavio svoju ženu i dvoje dece jer se zaljubio u ukrajinsku izbeglicu koju su primili u svoju kuću… »
Otac dvoje dece primio lepu Ukrajinku koja je pobegla od rata, pa posle 10 dana ostavio ženu zbog nje!

Otac dvoje dece primio lepu Ukrajinku koja je pobegla od rata, pa posle 10 dana ostavio ženu zbog nje!

Telegraf 22.05.2022
Toni, koji govori slovački, razgovarao bi sa svojom budućom ljubavnicom dok bi ona govorila ukrajinski, jer su ta dva jezika međusobno razumljiva. Međutim, zbog toga njegova supruga nije razumela o čemu govore. Britanski otac dvoje dece ostavio je… »

Vesti dana »