Povezane vesti

I to je žensko?! Blago domu kojeg ova zaobiđe! Napad žene na taksistu podelio građane! I taksisti su teška go*na

I to je žensko?! Blago domu kojeg ova zaobiđe! Napad žene na taksistu podelio građane! I taksisti su teška go*na

Kurir 22.05.2022
Nakon što je na društvenim mrežama isplivao snimak na kom se vidi kako jedna devojka tuče muškarca, video-zapis je izazvao burne komentare javnosti koji nisu štedeli aktere ovog incidenta. Podsetimo, snimak je objavljen na Instagram stranici Moj… »
Otkriveno zašto je Devojka tukla muškarca Na Ušću? Navodno se oglasio sin taksiste - "Tresnuti je o zemlju i ispaštati"…

Otkriveno zašto je Devojka tukla muškarca Na Ušću? Navodno se oglasio sin taksiste - "Tresnuti je o zemlju i ispaštati"…

Večernje novosti 22.05.2022
ISPRED jednog restorana na Ušću sinoć se dogodio incident, a snimak je brzo objavljen na društvenim mrežama. Foto: Instagram/moj_beo_grad_ Na snimku se vidi kako devojka udara muškarca koji pokušava da se skloni i pobegne, dok se druge devojke… »
Pojavio se snimak bizarne tuče u Beogradu: Devojka juri starijeg muškarca VIDEO

Pojavio se snimak bizarne tuče u Beogradu: Devojka juri starijeg muškarca VIDEO

Nova 22.05.2022
Ispred restorana na Ušću sinoć se dogodio jedan pomalo bizaran incident, kada su se sukobili jedna žena i muškarac. Na snimku se vidi kako devojka pobesnelo udara po muškarcu koji uplašeno ide unazad. A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)… »

Vesti dana »