Povezane vesti

Bil Gejts: Da, radim u svetu vakcina, ali je suludo da želim da kontrolišem ljudska tela

Bil Gejts: Da, radim u svetu vakcina, ali je suludo da želim da kontrolišem ljudska tela

Radio 021 22.05.2022
Osnivač Majkrosofta Bil Gejts rekao je da koronavirus vidi kao ličnog neprijatelja i da se stalno pita da li je bio pametniji od nas i kako može da nas zavara. "Sve bi bilo lakše da smo delili znanje i pomagali jedni drugima, ali došlo je do većih… »
Bil Gejts: Koronu vidim kao ličnog neprijatelja, neke tvdnje o meni su sulude

Bil Gejts: Koronu vidim kao ličnog neprijatelja, neke tvdnje o meni su sulude

Nova 22.05.2022
Osnivač Majkrosofta Bil Gejts rekao je da koronavirus vidi kao ličnog neprijatelja, kao i da su pojedine zemlje bile sebične kada je reč o raspodeli vakcina. „Sve bi bilo lakše da smo delili znanje i pomagali jedni drugima, ali došlo je do većih… »
Bil Gejts: Suludo je kad kažu da je moja uloga u pandemiji koronavirusa zlokobna

Bil Gejts: Suludo je kad kažu da je moja uloga u pandemiji koronavirusa zlokobna

N1 Info 22.05.2022
Osnivač Majkrosofta Bil Gejts rekao je da koronavirus vidi kao ličnog neprijatelja i da se stalno pita da li je bio pametniji od nas i kako može da nas zavara. "Sve bi bilo lakše da smo delili znanje i pomagali jedni drugima, ali došlo je do većih… »

Vesti dana »