Povezane vesti

(Video): Anastasija Ražnatović pokazala gola leđa u svetlucavoj haljini: Napravila nikad veći lom

(Video): Anastasija Ražnatović pokazala gola leđa u svetlucavoj haljini: Napravila nikad veći lom

Blic 22.05.2022
Anastasija Ražnatović je ova godina odlično krenula - otvorila je svoj salon u Beogradu, ponovo se zaljubila, položila važnju i kupila automobil, ali i ona najduže čekano - otpočela je sa nastupima. Pevačica je prvi put pevala u Parizu, nedavno… »
Anastasija Ražnatović pobesnela na aerodromu

Anastasija Ražnatović pobesnela na aerodromu

Nova 22.05.2022
Mlada pevačica održala je nastup u Augsburgu. Međutim, kada se vraćala u Srbiju doživela je neprijatnost na aerodromu u Beogradu. Naime, Anastasija je, nakon što je sletela na aerodrom „Nikola Tesla“, saznala da je njen prtljag izgubljen, što… »
Drama na beogradskom aerodromu zbog cecine ćerke! Anastasija pobesnela po sletanju u Srbiju: Ne znam šta se čeka ovoliko!

Drama na beogradskom aerodromu zbog cecine ćerke! Anastasija pobesnela po sletanju u Srbiju: Ne znam šta se čeka ovoliko!

Kurir 22.05.2022
Nakon što je održala spektakularan nastup u Augsburgu za koji je odabrala posebnu i zavodljivu odevnu kombinaciju, Anastasija Ražnatović doživela je peh na aerodromu. Po sletanju na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" pevačica je saznala da je njen… »
(Video): Anastasiji Ražnatović izgubili kofer, pevačica očajna: "Ne znam šta se desilo"

(Video): Anastasiji Ražnatović izgubili kofer, pevačica očajna: "Ne znam šta se desilo"

Blic 22.05.2022
Anastasija Ražnatović je pre samo tri meseca imala peh na aerodromu u Dubaiju kada je zakasnila na let, pa sledećih 10 sati provela u terminalu kako bi sačekala sledeći. Novi peh sa vazduhoplovnim prevozom imala je već danas. Ona je sinoć imala… »
Utegla se u lateks, pa uvijala pred publikom! Vreli ples Sandre Afrike na nastupu, bivši dečko podelio snimak! (video)

Utegla se u lateks, pa uvijala pred publikom! Vreli ples Sandre Afrike na nastupu, bivši dečko podelio snimak! (video)

Mondo 22.05.2022
Sandra Afrika održala nastup u Cirihu, a vrelim plesom usijala atmosferu. Sandra Afrika održala nastup u Cirihu, a vrelim plesom usijala atmosferu. Nakon nedavnog napada manijaka, Sandra Afrika vratila se svojim obavezama i nastupima po čitavoj Evropi… »

Vesti dana »