Povezane vesti

Ljupka pevala Angellininu pesmu i „pokidala“ scenu IDJ Show-a

Ljupka pevala Angellininu pesmu i „pokidala“ scenu IDJ Show-a

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Prva je nastupila Ljupka Arsovska koja je izvela pesmu „Pile moje“ od Angelline. Ona se na bini IDJ Show-a pojavila u neobičnoj crnoj kombinaciji, odnosno atraktivnom i pripijenom… »
Publika i žiri glasali: Amna ubedljivo prva ove nedelje u IDJ Show-u

Publika i žiri glasali: Amna ubedljivo prva ove nedelje u IDJ Show-u

Nova 22.05.2022
Utisci nakon večerašnjih nastupa su bili različiti, ali je Amna Alajbegović zauzela ubedljivo prvo mesto. Nakon glasova publike i svakog člana žirija dobili smo presek za ovu nedelju, a kandidatkinja Amra Alajbegović zauzela je prvu poziciju sa 180… »
Sveden nastup, jak vokal: Franca Emel opet ubedljiv u IDJ Show-u

Sveden nastup, jak vokal: Franca Emel opet ubedljiv u IDJ Show-u

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Franca Emel je večeras otpevao numeru „Da li bi me volela“ Magla benda. Njegov scenski nastup je bio sveden, pa je u prvom planu bio njegov vokal. „Bio si odličan. I u ovoj i u… »
„Treba više da radiš na intonaciji“: Nastup Lores u IDJ Show-u podelio žiri

„Treba više da radiš na intonaciji“: Nastup Lores u IDJ Show-u podelio žiri

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Takmičarka u IDJShow-u Anđela Vranić Lores večeras je izvela pesmu „Promašena“ Anastasije Ražnatović. Lores je večeras imala zanimljiv autfit koji je upotpunila originalnim… »
Amna izvela Reljinu pesmu i dobila ovacije: „Pokazala si kako se repuje“

Amna izvela Reljinu pesmu i dobila ovacije: „Pokazala si kako se repuje“

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Amna Alajbegović je večeras izvela numeru „Oguccio sam je“. Ovu pesmu u originalu izvodi Relja Popović, pa je on bio posebno oduševljen Amninim večerašnjim izborom. „Pokazala si… »
„Ne postoji sila da ne postaneš zvezda“: Džordži pokazao zašto je favorit

„Ne postoji sila da ne postaneš zvezda“: Džordži pokazao zašto je favorit

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Đorđe Ćulafić je večeras izveo pesmu „Sijam“ koju u originalu peva Angellina. Ovaj nastup nije mogao da proše nazapaženo jer je uz Đorđa na bini IDJ Show-a bila i atraktivna… »
„Prvi put sam zadovoljan“: Grupa 4U oduševila žiri IDJ Show-a

„Prvi put sam zadovoljan“: Grupa 4U oduševila žiri IDJ Show-a

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Grupa 4U izvela je numeru „Kilometri“. Oni su se na bini pojavili u simpatičnim (i očekivano identičnim) kombinacijama, a po završetku nastupa publika je reagovala sa oduševljenjem… »
Stefan Shy izveo Rastin hit u IDJ Show-u: Njegov najbolji nastup do sada?

Stefan Shy izveo Rastin hit u IDJ Show-u: Njegov najbolji nastup do sada?

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Stefan Maljković, poznatiji kao Stefan Shy, oduševljava publike iz nedelje u nedelju. Ove večeri je izveo Rastin hit „Adio Amore“. Njegov jak vokal i večeras je oduševio Teodoru… »
„Tvoji nastupi su ravna linija, možeš bolje“: Ermina zakazala u IDJ Show-u

„Tvoji nastupi su ravna linija, možeš bolje“: Ermina zakazala u IDJ Show-u

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Ermina Hajdarević je večeras izvela numeru „Malena“ koju u originalu pevaju Emina i Teodora. Dinamičan i atraktivan nastup propraćen je brojnim plesačicama na sceni. „Mislim da… »
Wajz repovao, Relja opet nije oduševljen: „Voleo bih da nisam u pravu“

Wajz repovao, Relja opet nije oduševljen: „Voleo bih da nisam u pravu“

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Drugi po redu večeras nastupio je Luka Mudrinić Wajz. „Ja sam uvek zadovoljan“, rekao je nakon izviđenja večerašnje pesme i sačekao komentare žirija. Iako je do sada imao… »
„Kao iz bajke“: Natalie još jednom pokazala zašto je diva IDJ Show-a

„Kao iz bajke“: Natalie još jednom pokazala zašto je diva IDJ Show-a

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Natalie Balmix je večeras nastupila treža po redu i izvela numeru „1003“ od Tamare Todevske. Jedna od najatraktivnijih takmičarki IDJ Show-a na binu je izašla u dugoj haljini i… »
„Zvučiš pregrubo, ne sviđa mi se“: Teodora Džehverović oštra prema takmičarki

„Zvučiš pregrubo, ne sviđa mi se“: Teodora Džehverović oštra prema takmičarki

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Anastasija Spasevska je večeras izvela numeru „Ruine“ Džejle Ramović. Spasevska je poseban trud uložila u scenografiju, te smo mogli da vidimo ogledala i brojne plesačice na bini sa… »
Marina oduševila žiri IDJ Show-a: „Najbolji nastup do sada“

Marina oduševila žiri IDJ Show-a: „Najbolji nastup do sada“

Nova 22.05.2022
Večeras svih 12 takmičara izvodi numere koje su sami odabrali. Marina Cvetković Mahrina je večeras izvela numeru „Fobije“ Elena Kitić. Ona se na bini IDJ Show-a pojavila u neobičnoj beloj kombinaciji. Anastasija je nakon izvođenja svoje… »

Vesti dana »