Povezane vesti

Prijatelji Mateja Periša spremaju veliki oproštaj od momka koji je ujedinio region: "Dođite!"

Prijatelji Mateja Periša spremaju veliki oproštaj od momka koji je ujedinio region: "Dođite!"

Telegraf 22.05.2022
Matejevi prijatelji, kolege i brodari, spremaju veliki oproštaj u samom srcu Splita. Prijatelji Mateja Periša žele da se na prigodan način oproste od svog druga, momka koji je ujedinio region, a koji je tragično stradao u Beogradu. Njegov otac Nenad… »
Sutra veliki oproštaj od Mateja u srcu grada! Njegovi drugovi spremili poslednji ispraćaj: "Nikada ga nećemo zaboraviti"

Sutra veliki oproštaj od Mateja u srcu grada! Njegovi drugovi spremili poslednji ispraćaj: "Nikada ga nećemo zaboraviti"

Mondo 22.05.2022
U ponedeljak uveče u centru Splita sprema se veliki oproštaj od Mateja Periša. U ponedeljak uveče u centru Splita sprema se veliki oproštaj od Mateja Periša. Budući da je porodica Mateja Periša izrazila želju da sina sahrane u krugu porodice i… »
Prijatelji Mateja Periša spremaju veliki oproštaj: Ovako će odati počast tragično nastradalom Splićaninu špalir s…

Prijatelji Mateja Periša spremaju veliki oproštaj: Ovako će odati počast tragično nastradalom Splićaninu špalir s…

Kurir 22.05.2022
Teško je rečima da se opiše koliku tugu i bol u ovim trenucima oseća porodica tragično preminulog Mateja Periša (27). Zato je i razumljivo što je njegov otac Nenad Periš zamolio medije i javnost da se suzdrže od dolaska na sahranu njihovog… »
Molba Nenada Periša medijima: Suzdržite se zbog izuzetno teških trenutaka za mene i moju porodicu

Molba Nenada Periša medijima: Suzdržite se zbog izuzetno teških trenutaka za mene i moju porodicu

Danas 21.05.2022
Nenad Periš uputio je danas apel uoči sahrane svog sina Mateja, koji je tragično stradao u Beogradu i zamolio medije i javnost, da ispraćaj bude tih i u krugu najbliže porodice i prijatelja. On je zamolio je javnost da razume njegovu molbu kako bi se… »

Vesti dana »