Povezane vesti

Dačić: Ako nemamo podršku Rusije po pitanju Kosova, čiju podršku imamo

Dačić: Ako nemamo podršku Rusije po pitanju Kosova, čiju podršku imamo

RTV 22.05.2022
BEOGRAD - Lider SPS-a i predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić apelovao je večeras da se pitanju uvođenja sankcija Rusiji pristupi bez iracionalnosti i naglasio da Srbija treba da gleda svoje interese. Dačić je u emisiji Hit tvit na TV Pink ušao… »
Dačić: Nismo razgovarali sa SNS o kadrovskim pitanjima

Dačić: Nismo razgovarali sa SNS o kadrovskim pitanjima

Nova 22.05.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je večeras da nije razgovarao sa Srpskom narodnom strankom (SNS) o kadrovskim pitanjima. „Ne zavisi mnogo toga od mene, jer nije to sada pitanje matematike. Već 10 godina smo sa SNS… »
Dačić: Nije bilo razgovora sa SNS o kadrovskim rešenjima

Dačić: Nije bilo razgovora sa SNS o kadrovskim rešenjima

N1 Info 22.05.2022
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da izborni proces nije završen i još nije bilo razgovora sa Srpskom naprednom strankom o kadrovskim rešenjima. Dačić je u emisiji Hit tvit na TV Pink rekao… »
Dačić o statusu nakon izbora: Ne zavisi mnogo toga od mene

Dačić o statusu nakon izbora: Ne zavisi mnogo toga od mene

Radio 021 22.05.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras da nije razgovarao sa Srpskom narodnom strankom o kadrovskim pitanjima. "Ne zavisi mnogo toga od mene, jer nije to sada pitanje matematike. Već 10 godina smo sa SNS i napravili… »
Dačić: Izborni proces nije završen, nije bilo razgovora između SNS i SPS

Dačić: Izborni proces nije završen, nije bilo razgovora između SNS i SPS

Euronews 22.05.2022
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras da izborni proces nije završen i još nije bilo razgovora sa Srpskom naprednom strankom o kadrovskim rešenjima. Dačić je u emisiji Hit tvit na TV… »

Vesti dana »