Povezane vesti

Grmljavina, pa malo treskanja: Zemljotres u moru između Brača i Hvara

Grmljavina, pa malo treskanja: Zemljotres u moru između Brača i Hvara

Kurir 23.05.2022
Zemljotres je bio magnitude 3,3 po Rihterovoj skali. Umeren zemljotres magnitude 3,3 po Rihteru registrovan je jutros u 05.43 sata u moru u Hrvatskoj, između ostrva Brač i Hvar. Intenzitet u epicentru procenjen je na IV stepena EMS, saopštila je… »
Umeren potres, epicentar u moru između Brača i Hvara

Umeren potres, epicentar u moru između Brača i Hvara

N1 Info 23.05.2022
Seizmografi Seizmološke službe Hrvatske zabeležili su rano jutros umeren potres jačine 3,3 prema Rihteru s epicentrom u moru između Sumartina na Braču i Bogomolja na Hvaru. Potres se dogodio u 5:43, preneo je HRT. Intenzitet u epicentru procenjen iz… »
Zemljotres u Jadranskom moru u Hrvatskoj

Zemljotres u Jadranskom moru u Hrvatskoj

Sputnik 23.05.2022
Umeren zemljotres magnitude 3,3 po Rihteru registrovan je jutros u 05.43 sata u Jadranskom moru u Hrvatskoj, između ostrva Brač i Hvar. Intenzitet u epicentru procenjen je na četvrti stepena EMS, saopštila je Seizmološka služba Hrvatske. Na servisu… »
"Probudilo me je, mislio sam da sanjam": Zemljotres u Hrvatskoj, epicentar između Brača i Hvara

"Probudilo me je, mislio sam da sanjam": Zemljotres u Hrvatskoj, epicentar između Brača i Hvara

Večernje novosti 23.05.2022
HRVATSKA seizmološka služba registrovala je umereni zemljotres jačine 3,3 u ponedeljak ujutro, u 5 sati i 43 minuta, u moru između Brača i Hvara. Foto: Google maps Intenzitet u epicentru procenjen iz magnitude iznosio je 4 EMS. Na servisu EMSC… »
Treslo se u Hrvatskoj: Zemljotres u moru između Brača i Hvara

Treslo se u Hrvatskoj: Zemljotres u moru između Brača i Hvara

Telegraf 23.05.2022
Zemljotres je bio magnitude 3,3 po Rihterovoj skali. Umeren zemljotres magnitude 3,3 po Rihteru registrovan je jutros u 05.43 sata u moru u Hrvatskoj, između ostrva Brač i Hvar. Intenzitet u epicentru procenjen je na IV stepena EMS, saopštila je… »

Vesti dana »