Povezane vesti

Kakva porodica - maldiniji uzeli svoju 12. Titulu u Italiji: Ćezare počeo, Paolo nastavio, a sada i Daniel ima trofej!

Kakva porodica - maldiniji uzeli svoju 12. Titulu u Italiji: Ćezare počeo, Paolo nastavio, a sada i Daniel ima trofej!

Mondo 23.05.2022
Milan ima 19 titula, a više od pola tih titula osvojili su sa nekim od Maldinija u timu. Milan ima 19 titula, a više od pola tih titula osvojili su sa nekim od Maldinija u timu. U nedelju je Milan uzeo titulu šampiona Italije prvi put posle 11 godina… »
Pioliju ukrali medalju

Pioliju ukrali medalju

Sport klub 23.05.2022
Trener italijanskog šampiona Milana Stefano Pioli izjavio je kako mu je tokom slavlja u nedelju ukradena pobednička medalja i javno je zamolio lopova da mu je vrati. –Tokom proslave su mi ukrali medalju. Bio bih zahvalan kada biste javno poručili da… »
Stefano Pioli: Neko mi je ukrao medalju?

Stefano Pioli: Neko mi je ukrao medalju?

Danas 23.05.2022
Ubedljivim trijumfom na gostovanju Sasuolu (0:3) fudbaleri MIlana došli su do 19. titule u istoriji kluba. Rosoneri su time uspeli da naprave podvig, s obzirom na to da im niko nije davao veće šanse na početku sezone. Slavlje je, očekivano, bilo… »
Hit! Treneru milana neko ukrao medalju usred proslave: Radio za nju godinu dana, pa sad preklinje - Ljudi, prva mi je!

Hit! Treneru milana neko ukrao medalju usred proslave: Radio za nju godinu dana, pa sad preklinje - Ljudi, prva mi je!

Mondo 23.05.2022
Sjajni trener "rosonera" Stefano Pioli je izgubio medalju tokom proslave titule, ili mu je neko ukrao. Sjajni trener "rosonera" Stefano Pioli je izgubio medalju tokom proslave titule, ili mu je neko ukrao. Milan je posle 11 godina uspeo da osvoji titulu u… »
Milan dosanjao deceniju dug san: Skudeto ponovo u vitrinama "San Sira"! (video)

Milan dosanjao deceniju dug san: Skudeto ponovo u vitrinama "San Sira"! (video)

Večernje novosti 22.05.2022
ITALIJANSKI grad mode doneo je ljubiteljima fudbala sličnu dramu onoj koja se danas gledala u Srbiji i Engleskoj, a to je da poslednje kolo šampionata odluči o prvaku. Tri boda garantovala su naslov šampiona na "čizmi" Milanu, što je on sjajnim… »

Vesti dana »