Povezane vesti

Ibrahimović Titulu posvetio preminulom prijatelju: "Rekao bi mi da igram još 10 godina i uzmem što više love"

Ibrahimović Titulu posvetio preminulom prijatelju: "Rekao bi mi da igram još 10 godina i uzmem što više love"

Večernje novosti 23.05.2022
ZLATAN Ibrahimović je sa svojim Milanom podigao trofej namenjen šampionu italijanske Serije A. Foto: AP Titulu koju su "rosoneri" čekali punih 11 godina maestralni 40-godišnji Šveđanin posvetio je svom nedavno preminulom agentu Minu Rajoli. - Ovo je… »
Ibrahimović kaže da odluku o svojoj budućnosti donosi uskoro, igraće ako se bude dobro osećao

Ibrahimović kaže da odluku o svojoj budućnosti donosi uskoro, igraće ako se bude dobro osećao

Beta 23.05.2022
Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović je posle osvajanja titule šampiona Italije sa Milanom bacio sumnju na svoju budućnost, rekavši da će nastaviti da igra ako se fizički bude dobro osećao. "Mnogo sam propatio za ovaj trofej, i to je trofej koji mi… »
Ibrahimović slavio titulu sa tompusom, pa poslao emotivnu poruku FOTO

Ibrahimović slavio titulu sa tompusom, pa poslao emotivnu poruku FOTO

Nova 23.05.2022
Titula posvećena nedavno preminulom Minu Rajoli. Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović je posle osvajanja titule šampiona Italije sa Milanom bacio sumnju na svoju budućnost, rekavši da će nastaviti da igra ako se fizički bude dobro osećao. „Mnogo… »

Vesti dana »