Povezane vesti

Beskrajno sam tužna: Potresna poruka Ane Bekute šest meseci nakon smrti Milutina Mrkonjića

Beskrajno sam tužna: Potresna poruka Ane Bekute šest meseci nakon smrti Milutina Mrkonjića

Večernje novosti 23.05.2022
DANAS se obeležava šest meseci od smrti počasnog predsednika SPS-a Milutina Mrkonjića, koji je preminuo 27. novembra u 80. godini. Foto: Instagram Tužnim povodom oglasila se i Ana Bekuta. On je preminuo pre tačno šest meseci, a porodica i… »
Šta bih kuvala, šta bih večeras pevala: Ovako se Bekuta priseća Mrke

Šta bih kuvala, šta bih večeras pevala: Ovako se Bekuta priseća Mrke

Nova 23.05.2022
Popularna pevačica, povodom šest meseci od smrti svog partnera, posvetila mu je potresne reči na Instagramu, uz jednu od zajedničkih fotografija nastalih u prošlosti. „Danas je Milutinov 80. rođendan. Ne mogu da ne zamišljam kako bi današnji dan… »
"Najdraži moj, leti i raduj se": Reči Ane Bekute o Mrki nakon pomena slamaju dušu: "Ne mogu da zamislim kako bi danas sve…

"Najdraži moj, leti i raduj se": Reči Ane Bekute o Mrki nakon pomena slamaju dušu: "Ne mogu da zamislim kako bi danas sve…

Blic 23.05.2022
Danas se obeležava pola godine od smrti počasnog predsednika SPS Milutina Mrkonjića i emotivnog partnera pevačice Ane Bekute koji je preminuo 27. novembra u 80. godini. Nakon što nije mogla da sakrije bol na groblju, Ana se na Instagramu obratila i… »
Svaki dan je dug kao godina otkako si otišao, zamišlajm tvoj 80. Rođendan: Bekuta se oglasila nakon što se vratila sa…

Svaki dan je dug kao godina otkako si otišao, zamišlajm tvoj 80. Rođendan: Bekuta se oglasila nakon što se vratila sa…

Kurir 23.05.2022
Pevačica Ana Bekuta pre šest meseci ostala je bez svog emotivnog partnera Milutina Mrkonjića. Ona i njegovi najbliži prijatelji i saradnici okupili su se Novom groblju kako bi održali pomen u njegovu čast. Inače, Mrka bi danas napunio 80 godina, a… »
Leti i raduj se, tvoja Ana: Bekutina čitulja Milutinu Mrkonjiću FOTO

Leti i raduj se, tvoja Ana: Bekutina čitulja Milutinu Mrkonjiću FOTO

Nova 23.05.2022
Popularna pevačica, povodom šest meseci od smrti svog partnera, posvetila mu je potresne reči. „Odlskom voljenih shvatamo da vreme ne leči sve i da postoje boli koje s vremenom postaju samo jače. Prošlo je šest tužnih, praznih, tihih i… »

Vesti dana »