Povezane vesti

Vozač kamiona koji je naleteo na misicu Mirjanu (34) dva puta alkotestiran: Sve se desilo brzo, nisam mogao da izbegnem njen…

Vozač kamiona koji je naleteo na misicu Mirjanu (34) dva puta alkotestiran: Sve se desilo brzo, nisam mogao da izbegnem njen…

Blic 23.05.2022
Mirjana Stojanović (34), mis fotogeničnosti i finalistkinja izbora Miss Srbije 2007. godine nastradala je pre četiri dana u teškoj sobraćajnoj nesreći, a prvi rezultati istrage govore da je nesrećna žena u jednom trenutku izgubila kontrolu nad… »
Anđeo mamin! Majka se oprostila od poginule misice, dečko se raspada na komade: Izgubio sam sina, sada i nju

Anđeo mamin! Majka se oprostila od poginule misice, dečko se raspada na komade: Izgubio sam sina, sada i nju

Kurir 23.05.2022
Mirjana Stojanović (34), mis fotogeničnosti i finalistkinja izbora Miss Srbije 2007. godine nastradala je pre četiri dana u teškoj sobraćajnoj nesreći kod Šimanovaca, a prvi rezultati istrage govore da je nesrećna žena u jednom trenutku izgubila… »
Otkrivamo kako je život izgubila misica Mirjana (34) iz Beograda: Vozač kamiona dva puta alkotestiran

Otkrivamo kako je život izgubila misica Mirjana (34) iz Beograda: Vozač kamiona dva puta alkotestiran

Telegraf 23.05.2022
- Sve se desilo brzo. Nisam mogao da izbegnem automobil. Bio sam vezan i nisam pio- rekao je, nezvanično, Z.Z. vozač kamiona. Mirjana Stojanović (34), mis fotogeničnosti i finalistkinja izbora Miss Srbije 2007. godine nastradala je pre četiri dana u… »

Vesti dana »