Povezane vesti

Tuča u zadruzi! Miljana nasrnula na zolu, nastao haos! Novi sukob rijaliti para - "Sve ću da ti uništim!" (video)

Tuča u zadruzi! Miljana nasrnula na zolu, nastao haos! Novi sukob rijaliti para - "Sve ću da ti uništim!" (video)

Mondo 23.05.2022
Nova svđa Miljane i Zole eskalirala novim fizičkim obračunom. Nova svđa Miljane i Zole eskalirala novim fizičkim obračunom. Učesnici Zadruge dobili su zadatak da odaberu najzavidniju osobu u kući, što je dovelo do novih sukoba između njih. Nakon… »
Mile kitić je lažov, zavidi mi zbog porodice! Lepi Mića napravio haos, prozvali ga da je ljubomoran na svog kolegu (video)

Mile kitić je lažov, zavidi mi zbog porodice! Lepi Mića napravio haos, prozvali ga da je ljubomoran na svog kolegu (video)

Alo 23.05.2022
Lepi Mića pravi haos! Zadrugari biraju najzavidniju osobu u Beloj kući, a Marko Osmakčić je sledeći došao na red da iskaže svoje mišljenje. On je ovom prilikom ponizio Lepog Miću i istakao da je ljubomoran na popularnog pevača Mileta Kitića… »
Tuča u zadruzi! Miljana Kulić gađala pa skočila na zolu: Niko nije mogao da ih odvoji, uništila mu stvari i spucala ga u…

Tuča u zadruzi! Miljana Kulić gađala pa skočila na zolu: Niko nije mogao da ih odvoji, uništila mu stvari i spucala ga u…

Kurir 23.05.2022
Miljana Kulić nije baš najbolje podnela izlaganje svog bivšeg dečka Lazara Čolića Zole. Naime, on ju je naveo za najzavidniju osobu u Beloj kući, pa ga je gađala i napala ispred vrata. - Ko si ti meni da bacaš naočare i lomiš cigare? - rekao je… »

Vesti dana »