Povezane vesti

Ispovest Nenada Periša iz Splita: Bog mi je dao da nađem sina, ali njegovo srce više ne kuca. Hvala, Beograde

Ispovest Nenada Periša iz Splita: Bog mi je dao da nađem sina, ali njegovo srce više ne kuca. Hvala, Beograde

Telegraf 24.05.2022
- Reklo bi se pre da sam imao želju da ga nađem. Ružno je što ću reći, ali srećan sam što sam ga našao i vratio u Split među porodicu i prijatelje, kaže Periš. Matej Periš (28) iz Splita sahranjen je juče u krugu porodice i najbližih… »
Ova bol je nesnosna! Ti mi prijatelju jednom beše sve: Drugovi Mateja Periša objavili dirljive čitulje!

Ova bol je nesnosna! Ti mi prijatelju jednom beše sve: Drugovi Mateja Periša objavili dirljive čitulje!

Kurir 24.05.2022
Posle sahrane Mateja Periša na groblju Lovrinac u Splitu, u hrvatskim medijima pojavile su se još tri čitulje za mladića koji se udavio 31. decembra prošle godine u Beogradu. Periš je u krugu porodice i prijatelja sahranjen u rodnom gradu, a iste… »
Dan posle oproštaja od mateja, ispovest neutešnog oca nenada: Bog mi dao da ga nađem ali njegovo srce više ne kuca hvala…

Dan posle oproštaja od mateja, ispovest neutešnog oca nenada: Bog mi dao da ga nađem ali njegovo srce više ne kuca hvala…

Kurir 24.05.2022
BEOGRAD/SPLIT - Reklo bi se pre da sam imao želju da ga nađem. Ružno je što ću reći, ali srećan sam što sam ga našao i vratio u Split među porodicu i prijatelje.., kaže neutešni Matejev otac Nenad Periš dan posle sahrane u Splitu. Matej… »
"Modra špilja lepše svetli od kako ima svog plavookog anđela": Prijatelj Mateja Periša za "Blic" o poslednjem oproštaju od…

"Modra špilja lepše svetli od kako ima svog plavookog anđela": Prijatelj Mateja Periša za "Blic" o poslednjem oproštaju od…

Blic 24.05.2022
Matej Periš danas je sahranjen u Splitu u krugu porodice, dok su se prijatelji i poznanici opraštali od svog sugrađanina uz špalir brodova, baklje i trube na Rivi. U čast Mateju, koji je bio skiper, napravljen je špalir od brodova u blizini… »
Oproštaj od Mateja Periša u splitskoj Trajektnoj luci

Oproštaj od Mateja Periša u splitskoj Trajektnoj luci

Danas 23.05.2022
U Splitu je jutros u krugu porodice sahranjen Matej Periš, a večeras je za njega organiziran oproštaj u splitskoj Trajektnoj luci, prenosi HRT. – Prijatelji, kolege, poznanici i mnogi građani žele reći posljednje zbogom mladiću čija tragična… »
Špalir brodova i baklje: Splićani se okupili na Rivi da odaju poslednju počast Mateju Perišu, njegov otac Nenad poslao…

Špalir brodova i baklje: Splićani se okupili na Rivi da odaju poslednju počast Mateju Perišu, njegov otac Nenad poslao…

Blic 23.05.2022
Matej Periš danas je sahranjen u Splitu u krugu porodice, prema želji njegovog oca Nenada, a od 20.30 na splitskoj Rivi od nastradalog mladića opraštaju se prijatelji i sugrađani. Priliku da se još jednom zahvali svima koji su pomogli u pet meseci… »

Vesti dana »