Povezane vesti

Očevidac jezivog udesa na Pančevcu: Začuo se jeziv zvuk, video sam da auto visi

Očevidac jezivog udesa na Pančevcu: Začuo se jeziv zvuk, video sam da auto visi

Nova 24.05.2022
Radnici stovarišta u blizini Pančevačkog mosta, gde se sinoć dogodila teška sabraćajna nesreća, kažu da nikada neće da zaborave zvuk koji se čuo kada je do nje došlo. Nesreća dogodila se sinoć oko 18.20 sati na Pančevačkom mostu u smeru ka… »
Očevidac teške saobraćajke na Pančevcu: Začuo se jeziv zvuk, ovakvu nesreću ne pamtim, video sam da auto visi

Očevidac teške saobraćajke na Pančevcu: Začuo se jeziv zvuk, ovakvu nesreću ne pamtim, video sam da auto visi

Telegraf 24.05.2022
Nesreća dogodila se sinoć oko 18.20 sati na Pančevačkom mostu u smeru ka Beogradu. Radnici stovarišta u blizini Pančevačkog mosta, gde se sinoć dogodila teška sabraćajna nesreća, kažu da nikada neće da zaborave zvuk koji se čuo kada je do… »
"Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad": Očevici užasa na Pančevcu: Čuli smo jeziv zvuk, istrčali i ugledali…

"Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad": Očevici užasa na Pančevcu: Čuli smo jeziv zvuk, istrčali i ugledali…

Blic 24.05.2022
- Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad - ovako za "Blic" pričaju radnici stovarišta ispod Pančevačkog mosta, gde se sinoć oko 18.20 sati dogodila teška saobraćajna nesreća u smeru ka Beogradu. Dve osobe izgubile su život kada su se… »
Nesreća na Pančevačkom mostu: Dve osobe poginule pri padu sa mosta (VIDEO,FOTO)

Nesreća na Pančevačkom mostu: Dve osobe poginule pri padu sa mosta (VIDEO,FOTO)

Danas 24.05.2022
Na Pančevačkom mostu dogodila se teška nesreća danas nešto posle 18 časova u smeru ka Beogradu, dve osobe su poginule, javljaju beogradski mediji. Sudarili su se automobil i kamion. Jedna osoba je pala u reku i, prema pisanju nekih medija, u čamcu… »

Vesti dana »