Povezane vesti

Saznajemo: U stravičnom udesu na pančevcu poginuo bračni par Od siline udarca ispali iz kabine kamiona i pali preko ograde…

Saznajemo: U stravičnom udesu na pančevcu poginuo bračni par Od siline udarca ispali iz kabine kamiona i pali preko ograde…

Blic 24.05.2022
U stravičnom sudaru kamiona i BMW-am koji se juče dogodio na Pačevačkom mostu, stradao je stariji bračni par, saznaje "Blic". Bračni par je prilikom sudara sa automobilom od siline udarca ispao iz kamiona i pao preko ograde mosta. S. K, vozaču… »
"Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad": Očevici užasa na Pančevcu: Čuli smo jeziv zvuk, istrčali i ugledali…

"Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad": Očevici užasa na Pančevcu: Čuli smo jeziv zvuk, istrčali i ugledali…

Blic 24.05.2022
- Svašta sam video i čuo, ali ovako nešto nikad - ovako za "Blic" pričaju radnici stovarišta ispod Pančevačkog mosta, gde se sinoć oko 18.20 sati dogodila teška saobraćajna nesreća u smeru ka Beogradu. Dve osobe izgubile su život kada su se… »
Saobraćaj bio u prekidu puna dva sata: Pančevački most prohodan posle saobraćajne nesreće (foto/video)

Saobraćaj bio u prekidu puna dva sata: Pančevački most prohodan posle saobraćajne nesreće (foto/video)

Večernje novosti 23.05.2022
NAKON saobraćajne nesreća koja se danas dogodila na Pančevačkom mostu, saobraćaj u ovom delu grada bio je u prekidu puna dva sata. Foto: N. Skenderija Kako saznajemo, saobraćaj je pušten sa mosta u smeru ka gradu. Večeras je u Krnjači nastao… »

Vesti dana »