Povezane vesti

Đoković: Izgubiću 4.000 bodova bez prilike da ih branim

Đoković: Izgubiću 4.000 bodova bez prilike da ih branim

Politika 24.05.2022
PARIZ - Najbolji teniser sveta Novak Đoković kritikovao je odluku Vimbldona da ne dozvoli nastup ruskim i beloruskim teniserima zbog čega je ATP odlučio da nema bodovanja u Londonu. Đoković koji brani titulu ostaće bez 2.000 bodova i izvesno… »
Novak pecnuo Nadala i federera? "uvek možeš da se izvadiš..." Đoković otkrio nove detalje: 30 igrača je protiv toga!

Novak pecnuo Nadala i federera? "uvek možeš da se izvadiš..." Đoković otkrio nove detalje: 30 igrača je protiv toga!

Mondo 24.05.2022
Srpski teniser Novak Đoković otkrio je nove detalje o slučaju Vimbldon i ATP, pa je prozvao Savet igrača u kome je i Rafael Nadal. Srpski teniser Novak Đoković otkrio je nove detalje o slučaju Vimbldon i ATP, pa je prozvao Savet igrača u kome je i… »
Oduzeli ste mi 4.000 bodova, zbog politike! Novak napao Vimbldon, pomenuo i ATP: Ovo je nekorektno prema meni!

Oduzeli ste mi 4.000 bodova, zbog politike! Novak napao Vimbldon, pomenuo i ATP: Ovo je nekorektno prema meni!

Mondo 24.05.2022
Novak Đoković je izrazio jasan stav povodom oduzimanja bodova na predstojećem Vimbldonu, a na kome će učestvovati. Novak Đoković je izrazio jasan stav povodom oduzimanja bodova na predstojećem Vimbldonu, a na kome će učestvovati. Vimbldon je… »

Vesti dana »