Povezane vesti

Duterte: Putin i ja smo ubice, ali ja ne ubijam decu i starce kao on, već kriminalce

Duterte: Putin i ja smo ubice, ali ja ne ubijam decu i starce kao on, već kriminalce

Danas 24.05.2022
Filipinski predsednik Rodrigo Duterte, govoreći na nedeljnoj telekonferenciji sa ministrima u kabinetu, kritikovao je Vladimira Putina zbog ubijanja civila tokom ruske invazije na Ukrajinu. Prema Duterteu, ono što je Putin nazvao „specijalnom vojnom… »
"Mnogi kažu da smo Putin i Ja ubice, ali Ja ubijam kriminalce, ne decu i starce": Duterte osuo paljbu po svom idolu i…

"Mnogi kažu da smo Putin i Ja ubice, ali Ja ubijam kriminalce, ne decu i starce": Duterte osuo paljbu po svom idolu i…

Blic 24.05.2022
Odlazeći filipinski predsednik Rodrigo Duterte oštro je danas kritikovao ruskog kolegu Vladimira Putina zbog ubistava civila u Ukrajini. -Ja ubijam kriminalce, ne ubijem decu i starce - rekao je Duterte nakon što je priznao da mnogi obojicu lidera… »
Duterte poručio Putinu: Ja ubijam kriminalce, a ne djecu i starije

Duterte poručio Putinu: Ja ubijam kriminalce, a ne djecu i starije

Al Jazeera 24.05.2022
Odlazeći predsjednik Filipina, koji ruskog kolegu naziva svojim idolom, izrazio je neslaganje s označavanjem invazije na Ukrajinu kao ‘specijalne vojne operacije’. Odlazeći filipinski predsjednik Rodrigo Duterte kritizirao je ruskog predsjednika… »
Duterte oštro kritikovao svog idola Putina zbog invazije na Ukrajinu To je rat punih razmera protiv suverene zemlje

Duterte oštro kritikovao svog idola Putina zbog invazije na Ukrajinu To je rat punih razmera protiv suverene zemlje

Kurir 24.05.2022
Odlazeći filipinski predsednik Rodrigo Duterte oštro je kritikovao ruskog predsednika Vladimira Putina zbog ubijanja nedužnih civila u Ukrajini navodeći da su njih dvojicu zvali ubicama, ali kako je rekao, on ubija kriminalce, a ne decu i starije… »
Duterte kritikovao Putina: Ja ubijam kriminalce, a ne decu i starije

Duterte kritikovao Putina: Ja ubijam kriminalce, a ne decu i starije

Nova 24.05.2022
Odlazeći filipinski predsednik Rodrigo Duterte oštro je kritikovao ruskog vođu Vladimira Putina zbog ubijanja nedužnih civila u Ukrajini navodeći da su njih dvojicu zvali ubicama, ali kako je rekao, on ubija kriminalce, a ne decu i starije. Duterte… »
Šok izjava! Predsednik Filipina prvi put isprozivao svog idola Putina! Svet u čudu - "Ja ne ubijam decu i starce"

Šok izjava! Predsednik Filipina prvi put isprozivao svog idola Putina! Svet u čudu - "Ja ne ubijam decu i starce"

Mondo 24.05.2022
Predsednik Filipina Rodrigo Duterte je prvi put javno kritikovao Vladimira Putina. Predsednik Filipina Rodrigo Duterte je prvi put javno kritikovao Vladimira Putina. Rodrigo Duterte, predsednik Filipina koji uskoro odlazi sa funkcije, oštro je kritikovao… »

Vesti dana »