Povezane vesti
Lagarde odbacila spekulacije da eurozona ide ka recesiji
Al Jazeera 24.05.2022
Predsjednica Evropske centralne banke rekla je da će inflaciju ublažiti snažna ljetna sezona, velika štednja domaćinstava i ‘najniža stopa’ nezaposlenosti u eurozoni. Predsjednica Evropske centralne banke (ECB) Christine Lagarde odbacila je u utorak… »
Lagard odbacila spekulacije da evrozona ide ka recesiji
RTV 24.05.2022
DAVOS - Predsednica Evropske centralne banke Kristin Lagard odbacila je danas spekulacije da evrozona ide ka recesiji. "U ovom trenutku ne vidimo recesiju u evrozoni. Ne razmatramo to kao najniže polazište u našim scenarijima, rekla je Lagardova za tv… »
Lagard na forumu u Davosu: Evrozona ne ide ka recesiji, tri sile će ublažiti negativne uticaje rata u Ukrajini
Euronews 24.05.2022
Predsednica Evropske centralne banke Kristin Lagard odbacila je danas spekulacije da evrozona ide ka recesiji. "U ovom trenutku ne vidimo recesiju u evrozoni. Ne razmatramo to kao najniže polazište u našim scenarijima", rekla je Lagardova za tv… »
Vesti dana »
Paunović: Vlast da donese zakon kojim se poništavaju Mrdićevi zakoni i sve pravne posledice
Beta pre 7 satijoš 39 povezanih
RZS: U prva tri meseca 2026. rođeno 495 beba više nego u istom periodu lani, dok je broj umrlih u padu
Newsmax Balkans pre 7 satijoš 29 povezanih
Slučaj "Banjska" - Spasojeviću i Toliću doživotni zatvor, Maksimoviću 30 godina
RTS pre 2 satajoš 68 povezanih
Objavljene nove cene goriva: Evo koliko ćemo plaćati narednih sedam dana
B92 pre 7 satijoš 53 povezane
Netanjahu: Izrael će nastaviti da napada u slučaju bilo kakve pretnje iz Libana
Euronews pre 1 satjoš 68 povezanih



