Povezane vesti

Opasna po okolinu Miljana Kulić podivljala, u nervnom rastrojstvu kamenom pogodila voditelja

Opasna po okolinu Miljana Kulić podivljala, u nervnom rastrojstvu kamenom pogodila voditelja

Alo 24.05.2022
Agresivnoj zadrugarki popustile kočnice. Miljana Kulić ponovo je počela da se ponaša agresivno i neobuzdano, a da je postala opasna po okolinu zadrugarka je sinoć dokazala kada je kamenom pogodila voditelja Milana Miloševića. Naime, kontroverzna… »
Ovo još niko nije doživeo, oka nisam sklopio! Oglasio se voditelj nakon što ga je Miljana pogodila kamenicom!

Ovo još niko nije doživeo, oka nisam sklopio! Oglasio se voditelj nakon što ga je Miljana pogodila kamenicom!

Mondo 24.05.2022
Milan Milošević se oglasio nakon incidenta u Zadruzi. Milan Milošević se oglasio nakon incidenta u Zadruzi. Prethodne večeri u Zadruzi je nastao pravi haos kada je došlo do novog okršaja između Miljane Kulić i Lazara Čolića Zole, a "cenu… »
Ubiću čoveka i neću odgovarati! Razjarena Miljana pre nego što je pogodila Milana kamenom šokirala sve izjavom! (video)

Ubiću čoveka i neću odgovarati! Razjarena Miljana pre nego što je pogodila Milana kamenom šokirala sve izjavom! (video)

Kurir 24.05.2022
Miljana Kulić kao pomahnitala bacila je kamen i pogodila Milana Miloševića, a nakon toga pojavio se i njen skandalozni snimak. Miljana sinoć je bila izrevoltirana govorom lazara Čolića Zole, pa je napustila Belu kuću i vratila se s kamenicom kojom… »
Skloni se! Ne prilazi mi! Miljana pogodila voditelja kamenom, on najavio tužbu - "Imam probleme s bubrezima" (video)

Skloni se! Ne prilazi mi! Miljana pogodila voditelja kamenom, on najavio tužbu - "Imam probleme s bubrezima" (video)

Mondo 24.05.2022
Miljana Kulić napravila je haos u Zadruzi nakon svađe s bivšim dečkom Lazarem Čolićem Zolom. Miljana Kulić napravila je haos u Zadruzi nakon svađe s bivšim dečkom Lazarem Čolićem Zolom. Miljana je nasrnula na Zolu, ali i pogodila voditelja… »

Vesti dana »