Povezane vesti

Babićev vozač sam došao u zatvor: Osuđeni za težak udes u Doljevcu posle tri i po godine konačno iza rešetaka

Babićev vozač sam došao u zatvor: Osuđeni za težak udes u Doljevcu posle tri i po godine konačno iza rešetaka

Blic 24.05.2022
Dejan Stanojević (38), vozač Koridrora Srbije koji je osuđen na četiri i po godine robije zbog teške nesreće na naplatnoj rampi u Doljevcu, juče se sam javio na izdržavanje zatvorske kazne u Kazneno - popravni dom u Požarevcu, saznaje “Blic”… »
Babićev vozač sam došao u zatvor: Mesecima izbegavao da se javi na izdržavanje kazne od 4,5 godine, sad se predomislio!

Babićev vozač sam došao u zatvor: Mesecima izbegavao da se javi na izdržavanje kazne od 4,5 godine, sad se predomislio!

Kurir 24.05.2022
Dejan Stanojević (38), nekadašnji vozač Zorana Babića, koji je pred niškim sudom pravosnažno osuđen na zatvorsku kaznu od četiri i po godine zatvora, zbog izazivanja saobraćajne nesreće u kojoj je poginula jedna žena, javio se na izdržavanje… »
Vozač Zorana Babića se sam javio na izdržavanje kazne: Slučaj nesreće na rampi

Vozač Zorana Babića se sam javio na izdržavanje kazne: Slučaj nesreće na rampi

Nova 24.05.2022
Dejan Stanojević, vozač Zorana Babića koji je bio vršilac dužnosti direktora Koridora Srbije, sam se javio na izdržavanje kazne, saznaju "Novosti". Podsetimo, Drugi Osnovni sud u Beogradu izdao je naredbu policiji za dovođenje Dejana Stanojevića… »
Saznajemo: Vozač Zorana Babića se sam javio na izdržavanje kazne

Saznajemo: Vozač Zorana Babića se sam javio na izdržavanje kazne

Telegraf 24.05.2022
Stanojević je, podsetimo, pravosnažno osuđen zbog nesreće u kojoj je 31. januara 2019.godine poginula Stanika Gligorijević (52) iz Debelice kod Knjaževca a pet osoba je teže i lakše povređeno. Dejan Stanojević, vozač Zorana Babića koji je bio… »

Vesti dana »