Povezane vesti
Kvadarat u Crnoj Gori u proseku skuplji za 19 odsto
Nova ekonomija 24.05.2022
Cene novogradnje u Podgorici povećane su za 26 odsto, na primorju za nepunih jedan odsto, a na severu za čak 70 odsto zbog ekonomskog državljanstva, pišu Vijesti. Kvadrat stana u novogradnji skuplji je za 20 do 25 odsto u odnosu na početak 2019. godine… »
Kvadrat i u crnoj gori otišao u nebo: Podgorica, Kolašin i Žabljak predvode cenovni bum: Sve je skuplje i do 30 odsto
Blic 24.05.2022
Kvadrat stana u novogradnji skuplji je za 20 do 25 odsto u odnosu na početak 2019. godine, pokazuju uporedni podaci Uprave za statistiku Monstat. U prvom kvartalu 2019. godine (januar, februar, mart) prosečna komercijalna cena kvadrata stana u… »
Vesti dana »
Ledeni dan u Srbiji - vanredno u 11 opština, cela Ivanjica bez struje od sinoć, problemi u zlatiborskom i moravičkom kraju
RTS pre 6 minutajoš 35 povezanih
Sneg i led u Srbiji: Vanredna situacija u 11 opština, evakuisano ukupno 37 osoba
Radio 021 pre 15 minutajoš 9 povezanih
Uživo: Kriza na Bliskom istoku, Iran upozorio Vašington: Uzvratićemo na svaki napad SAD-a udarima na Izrael
Euronews pre 1 satjoš 7 povezanih
Klizanje na stepeništu beogradske Arene posle utakmice Evropskog prvenstva u vaterpolu (VIDEO)
Nedeljnik pre 16 minutajoš 8 povezanih
Sabalenka pokazala klasu Ukrajinki: Pobedila je na terenu, pa odrćala lekciju odmah posle meča
Nova pre 5 minutajoš 8 povezanih


