Povezane vesti

Zelenski: Situacija u Donbasu izuzetno teška, spreman sam da direktno pričam sa Putinom

Zelenski: Situacija u Donbasu izuzetno teška, spreman sam da direktno pričam sa Putinom

RTV 25.05.2022
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da je situacija u Donbasu "izuzetno teška” i ocenio da je redovno snabdevanje Ukrajine oružjem najbolja strategija za održavanje globalne stabilnosti. Zelenski je u video obraćanju rekao da… »
Soroš: Invazija na Ukrajinu je možda početak trećeg svetskog rata

Soroš: Invazija na Ukrajinu je možda početak trećeg svetskog rata

Vesti online 25.05.2022
Američki milijarder DŽordž Soroš (91) rekao je da ruski napad na Ukrajinu preti da postane početak trećeg svetskog rata koji bi mogao da označi kraj civilizacije. Kako prenosi “Gardijan”, u oštrom napadu na predsednike Rusije i Kine, Vladimira… »
Zelenski: Spreman sam da pričam sa Putinom, ali bez posrednika

Zelenski: Spreman sam da pričam sa Putinom, ali bez posrednika

Nova 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da razgovara direktno sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, a ne uz pomoć posrednika. On je dodao da „ukoliko ruski predsednik razume realnost, postoji mogućnost da se dođe… »
Zelenski se obratio povodom tromesečnih sukoba u Ukrajini: Teška situacija u Donbasu

Zelenski se obratio povodom tromesečnih sukoba u Ukrajini: Teška situacija u Donbasu

Telegraf 25.05.2022
Situacija u Donbasu je izuzetno teška. Sva preostala snaga ruske vojske sada je koncentrisana na ovaj region - izjavio je predsednik Ukrajine tokom noćnog obraćanja. Volodimir Zelenski je u utorak održao video obraćanje povodom tromesečne… »

Vesti dana »