Povezane vesti

„Godinama me tukao i mučio“: Potresne reči majke koju je prebio sin

„Godinama me tukao i mučio“: Potresne reči majke koju je prebio sin

Nova 25.05.2022
Lj. Đ. (61) koju je sin D. Đ. (39) brutalno pretukao, a zatim gurnuo niz stepenice, saslušana je u OJT Lazarevac u kojem je ispričala da ju je sin godinama maltretirao. „Godinama unazad me je mučio, tukao, vređao… Svašta je znao da mi kaže… »
Reči majke koju je brutalno pretukao sin u Lazarevcu kidaju dušu: Na saslušanju u oj tužilaštvu sve ispričala

Reči majke koju je brutalno pretukao sin u Lazarevcu kidaju dušu: Na saslušanju u oj tužilaštvu sve ispričala

Telegraf 25.05.2022
Iz ove porodice nije ranije bilo prijava nasilja. Lj. Đ. (61) koju je sin D. Đ. (39) brutalno pretukao, a zatim gurnuo niz stepenice, saslušana je u OJT Lazarevac u kojem je ispričala da ju je sin godinama maltretirao. - Godinama unazad me je mučio… »
Horor u Lazarevcu: Sin (39) pretukao majku (61), pa je gurnuo niz stepenice

Horor u Lazarevcu: Sin (39) pretukao majku (61), pa je gurnuo niz stepenice

Blic 25.05.2022
Policija u Lazarevcu juče je uhapsila D. Đ. (39) zbog sumnje da je pretukao, a zatim niz stepenice gurnuo svoju majku Lj. Đ. (61). Prema informacijama, nesrećna žena pomoć je potražila u Domu zdravlja u Lazarevcu, a lekar koji ju je primio pozvao… »
Užas u Lazarevcu: Sin krvnički pretukao majku, pa je gurnuo niz stepenice

Užas u Lazarevcu: Sin krvnički pretukao majku, pa je gurnuo niz stepenice

Nova 25.05.2022
Policija u Lazarevcu juče je uhapsila D. Đ. (39) zbog sumnje da je pretukao, a zatim niz stepenice gurnuo svoju majku Lj. Đ. (61). Prema informacijama, nesrećna žena pomoć je potražila u Domu zdravlja u Lazarevcu, a lekar koji ju je primio pozvao… »
Užas u Lazarevcu: Muškarac pretukao majku, pa je gurnuo niz stepenice

Užas u Lazarevcu: Muškarac pretukao majku, pa je gurnuo niz stepenice

Telegraf 25.05.2022
Osumnjičeni je uhapšen. Policija u Lazarevcu juče je uhapsila D. Đ. (39) zbog sumnje da je pretukao, a zatim niz stepenice gurnuo svoju majku Lj. Đ. (61), saznaje Telegraf.rs. Prema našim informacijama, nesrećna žena pomoć je potražila u Domu… »

Vesti dana »