Povezane vesti

Trener Golden Stejt Voriorsa o pucnjavi u Teksasu: Dosta mi je!

Trener Golden Stejt Voriorsa o pucnjavi u Teksasu: Dosta mi je!

Glas Amerike 25.05.2022
DALAS — Trener Golden Stejt Voriorsa, Stiv Ker, obratio se javnosti pre četvrte utakmice finala Zapadne konferencije, ali nije govorio o košarci. "Nećemo diskutovati o Stefanu Kariju ili Luki Dončiću. Danas ne. Pitanja o košarci nisu bitna", rekao… »
VIDEO Moćan govor trenera NBA tima o masakru: 50 senatora u Vašingtonu će nas držati kao taoce

VIDEO Moćan govor trenera NBA tima o masakru: 50 senatora u Vašingtonu će nas držati kao taoce

Radio 021 25.05.2022
Pred utakmicu izmešu Golden Stejt Voriorsa i Dalas Maveriksa, trener Voriorsa Stiv Ker odlučio je da uopšte ne priča o košarci. On je konferenciju za novinare posvetio masakru koji se dogodio u osnovnoj školi u gradu Juvalde, u Teksasu. "U ovih… »
Stiv Ker besan: Deca umiru, dosta mi je da nudim saučešće porodicama, kad ćemo da uradimo nešto!?

Stiv Ker besan: Deca umiru, dosta mi je da nudim saučešće porodicama, kad ćemo da uradimo nešto!?

Večernje novosti 25.05.2022
U OSNOVNOJ školi u Teksasu ubijeno je najmanje 19 učenika i nastavnog osoblja, trener Golden Stejt voriorsa oglasio se tim povodom. FOTO: Printskrin/Tviter/wariors Ker se potresnom porukom oglasio na konferenciji za medije. - Neću da pričam o… »
"Ovo je bedno, taoci smo pedeset senatora", poruka Stiva Kera odzvanja Amerikom

"Ovo je bedno, taoci smo pedeset senatora", poruka Stiva Kera odzvanja Amerikom

RTS 25.05.2022
Trener Golden stejta zapitao je sugrađane kada će konačno da urade nešto po pitanju kupovanja oružja bez ikakve provere optužujući senatore u Vašingtonu za ubistva u Teksasu, Njujorku i Južnoj Kaliforniji. Trener Golden stejt voriorsa pojavio se… »
Neću da pričam o košarci dok ubijaju decu! Stiv Ker se gušio u suzama zbog strašnog masakra

Neću da pričam o košarci dok ubijaju decu! Stiv Ker se gušio u suzama zbog strašnog masakra

Mondo 25.05.2022
Trener Golden Stejta nije mogao da se podvikne. Trener Golden Stejta nije mogao da se podvikne. U osnovnoj školi u Teksasu ubijeno je najmanje 19 učenika i nastavnog osoblja, a u toku dana povodom toga su se oglasili mnogi poznati sportisti… »

Vesti dana »