Povezane vesti
„Čuj, zašto sam ga blokirao“: Đukanović posle „rata“ sa Rističevićem nastavlja Tviter obračune
Danas 25.05.2022
Poslanik Srpske napredne stranke, Vladimir Đukanović, posle sukoba sa kolegom Marijanom Rističevićem blokirao je na društvenoj mreži Tviter i nekadašnjeg poslanika SNS Srbislava Filipovića, piše portal Nova.rs. Filipović, koji je poznat po tome što je u… »
Bukti rat naprednjaka: Đuka posle Rističevića, udario i na Vučićevu maskotu
Nova 25.05.2022
Nakon što je ušao u sukob sa stranačkim kolegom Marijanom Rističevićem, poslanik Srpske napredne stranke, Vladimir Đukanović, rešio je "da raščisti račune" i sa nekadašnjom skupštinskom vedetom naprednjaka, Srbislavom Filipovićem. Poslanik Filipović… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Demonstracije u Tel Avivu zbog izraelskog plana za preuzimanje Gaze: Desetine hiljada traži kraj rata i oslobađanje talaca (foto)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 48 minutajoš 1 povezana