Povezane vesti
Austrija ukida nošenje maski svuda, ali Beč odlučio drugačije
Danas 25.05.2022
Iako u Austriji od 1. juna građani ne moraju da nose zaštitne maske zbog kovida, u Beču je odlučeno da ta mera ipak ostane na snazi na pojedinim mestima. Nakon što je ministar zdravlja Austrije Johanes Rauh rekao da se od 1. juna privremeno ukida obaveza… »
U Austriji ukinuta mera obaveznog nošenja maski, ali u Beču još važi na nekim javnim mestima
Euronews 25.05.2022
U Austriji je doneta odluka da od 1. juna građani ne moraju da nose zaštitne maske zbog kovida, ali je u Beču ipak odlučeno da ta mera ostane na snazi na pojedinim mestima. Nakon što je ministar zdravlja Austrije Johanes Rauh rekao da se od 1. juna… »
Beč zadržava maske u javnom prevozu
Vesti online 25.05.2022
Nakon što je ministar zdravlja Austrije Johanes Rauh saopštio da od 1.juna privremeno prestaje da se primenjuje obaveza nošenja maski u Austriji, gradonačelnik Beča Mihael Ludvig najavio je da glavni grad zadržava maske. Ludvig je rekao da će obaveza… »
Vesti dana »
Tramp: Uzimao sam veće doze aspirina od preporučenih, zato imam modrice
RTV pre 5 satijoš 1 povezana
Ogroman dekolte Edite za reprizu Nove godine Sve vreme pazila da ne pokaže previše: Pozadi sve golo, a napred bomba (video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Ovo je organizator kojeg je Đole Đogani optužio za prevaru Husein živi u Nemačkoj i sarađivao je sa mnogim pevačima: "Nikoga nije isplatio"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Švajcarska tužiteljka: Požar u skijalištu Kran-Montana nije namerno izazvan
Danas pre 10 satijoš 1 povezana




