Povezane vesti

"Ivanu sam spasila život": Goca Tržan o braku sa Marinkovićem: "Policija ga je odvela u 'Lazu' u gaćama i sa lisicama"

"Ivanu sam spasila život": Goca Tržan o braku sa Marinkovićem: "Policija ga je odvela u 'Lazu' u gaćama i sa lisicama"

Blic 25.05.2022
Pevačica Goca Tržan progovorila o svom braku sa rijaliti učesnikom Ivanom Marinkovićem sa kojim ima ćerku Lenu. Ona je otkrila sa kakvim su se sve problemima susreli, ali i zašto je došlo do razvoda među njima. Goca je ispričala kako je uopšte… »
Bolest muža je presudila, Goca Tržan preživela pakao: Želeo je osvetu a ja sam mu spasila život!

Bolest muža je presudila, Goca Tržan preživela pakao: Želeo je osvetu a ja sam mu spasila život!

Svet & Skandal 25.05.2022
Brak Goce i Ivana – Pakleni dani za pevačicu Pevačica Goca Tržan progovorila je o najgorim momentima u životu i otkrila da je bivšem suprugu Ivanu Marinkoviću spasila život kada je zbog upale mozga i nekontrolisanog ponašanja završio u… »
Goca Tržan: Bivšem mužu sam spasla život, u lisicama su ga odveli u „Lazu“

Goca Tržan: Bivšem mužu sam spasla život, u lisicama su ga odveli u „Lazu“

Nova 25.05.2022
Pevačica otkrila detalje koje niko nije znao. Pevačica Goca Tržan gostovala je u emisiji „Preživeli“ i tom prilikom otkrila neke nepoznate stvari iz svog privatnog života. Između ostalog, ispričala je i da je jednom prilikom bivšem suprugu… »
Policija ga s lisicama, u gaćama, odvela u "lazu": Goca Tržan progovorila o bivšem mužu - "Spasila sam mu život"

Policija ga s lisicama, u gaćama, odvela u "lazu": Goca Tržan progovorila o bivšem mužu - "Spasila sam mu život"

Mondo 25.05.2022
Pevačica Goca Tržan otkrila malo poznate detalje iz braka sa Ivanom Marinkovićem. Pevačica Goca Tržan otkrila malo poznate detalje iz braka sa Ivanom Marinkovićem Pevačica Goca Tržan, koja je u srećnom braku sa Rašom Novakovićem, bila je udata… »

Vesti dana »