Povezane vesti

Zelenski: Direktni pregovori sa Putinom jedini put

Zelenski: Direktni pregovori sa Putinom jedini put

Glas Amerike 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je u sredu da je spreman za pregovore sa Rusijom, ali samo ako bude direktno razgovarao sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Obraćajući se učesnicima Svetskog ekonomskog foruma u Davosu putem video… »
Zelenski poručio u Davosu: Sa Putinom sam voljan da pričam samo direktno, ne preko posrednika!

Zelenski poručio u Davosu: Sa Putinom sam voljan da pričam samo direktno, ne preko posrednika!

Kurir 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski poručio je danas da je voljan da s ruskim šefom države Vladimirom Putinom razgovara isključivo direktno, a ne preko posrednika. Zelenski je, obraćajući se video vezom učesnicima Svetskog ekonomskog foruma u… »
Zelenski učesnicima Davosa: Ukrajini je potrebna podrška ujedinjene Evrope

Zelenski učesnicima Davosa: Ukrajini je potrebna podrška ujedinjene Evrope

N1 Info 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski osudio je nedostatak "jedinstva" među zapadnim zemljama pred ratom u Ukrajini, više od tri meseca nakon početka ruske invazije. „Moje pitanje glasi: da li u praksi postoji jedinstvo (na Zapadu)? Ja ga ne… »
Zelenski učesnicima ekonomskog foruma u Davosu: Potrebna nam je podrška ujedinjene Evrope

Zelenski učesnicima ekonomskog foruma u Davosu: Potrebna nam je podrška ujedinjene Evrope

Danas 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski osudio je danas nedostatak „jedinstva“ među zapadnim zemljama pred ratom u Ukrajini, više od tri meseca nakon početka ruske invazije. „Moje pitanje glasi: da li u praksi postoji jedinstvo (na Zapadu)? Ja… »
Zelenski: Spreman sam samo direktno da pričam sa Putinom!

Zelenski: Spreman sam samo direktno da pričam sa Putinom!

Alo 25.05.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da razgovara direktno sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, a ne uz pomoć posrednika. On je dodao da "ukoliko ruski predsednik razume realnost, postoji mogućnost da se dođe do… »

Vesti dana »