Povezane vesti

Pronađena Jovana (18), majka kaže da se jutros javila: "Plakala je i ponavljala - dobro sam, ne znam gde"

Pronađena Jovana (18), majka kaže da se jutros javila: "Plakala je i ponavljala - dobro sam, ne znam gde"

Telegraf 25.05.2022
Iz policije rečeno da tinejdžerka nije oteta. Nestala tinejdžerka Jovana J. (18) iz Vršca pronađena je danas u Kuli, saznaje Telegraf.rs. Informacija nam je potvrđena iz policije i iz porodice nestale tinejdžerke. Kako nam je rečeno iz PU… »
Pronađena tinejdžerka (18) iz Vršca Nije je bilo tri dana, jutros se javila mami: Dobro sam, ne znam gde sam

Pronađena tinejdžerka (18) iz Vršca Nije je bilo tri dana, jutros se javila mami: Dobro sam, ne znam gde sam

Kurir 25.05.2022
Nestala tinejdžerka (18) iz Vršca pronađena je danas u Kuli. Informacija je potvrđena iz policije i iz porodice nestale tinejdžerke. Kako nam je rečeno iz PU Pančevo, devojčica je pronađena u Kuli kod momka, nije bila oteta. Majka devojčice… »
Pronađena tinejdžerka iz Vršca: Javila se porodici

Pronađena tinejdžerka iz Vršca: Javila se porodici

Nova 25.05.2022
Nestala tinejdžerka Jovana J. (18) iz Vršca pronađena je danas u Kuli. Informacija nam je potvrđena iz policije i iz porodice nestale tinejdžerke. Kako nam je rečeno iz PU Pančevo, devojčica je pronađena u Kuli kod momka, nije bila oteta. Majka… »

Vesti dana »