Povezane vesti

Počelo suđenje Ivanu Kontiću, optuženom za pokušaj ubistva ispred kladionice u Jevrejskoj ulici

Počelo suđenje Ivanu Kontiću, optuženom za pokušaj ubistva ispred kladionice u Jevrejskoj ulici

NoviSad.com 25.05.2022
Novi Sad – Suđenje Ivanu Kontiću (31) iz Nikšića, koji je optužen da je 24. avgusta 2020. godine u Jevrejskoj ulici prebijanjem pokušao da ubije Miljana Mandića (29) iz Beograda počelo je danas pred novosadskim Višim sudom. Osim protiv… »
BRUTALNO PREBIJANJE U NS: Kontićevi branioci tvrde da je on žrtva političko-policijskih kombinacija

BRUTALNO PREBIJANJE U NS: Kontićevi branioci tvrde da je on žrtva političko-policijskih kombinacija

Moj Novi Sad 25.05.2022
Glavni pretres u slučaju pokušaja ubistva M. M. ispred kladionice na Bulevaru oslobođenja, za koji se tereti Ivan Kontić, održan je danas pred novosadskim Višim sudom. Na ovom ročištu svoju odbranu su izneli tridesetogodišnji Ivan Kontić, koji… »
Prvi me je napao: Suđenje za jezivo prebijanje u Novom sadu koje je ‘zaledilo’ Srbiju

Prvi me je napao: Suđenje za jezivo prebijanje u Novom sadu koje je ‘zaledilo’ Srbiju

Luftika 25.05.2022
Glavni pretres u slučaju pokušaja ubistva M. M. ispred kladionice na Bulevaru oslobođenja u Novom sadu, za koji se tereti Ivan Kontić, održan je danas pred Višim sudom u tom gradu. Na ovom ročištu svoju odbranu su izneli osumnjičeni Ivan Kontić… »
Pijan kolima namerno udario muškarca: Bahati vozač iz Veternika pred sudom rekao da žali zbog incidenta, tužilaštvo traži…

Pijan kolima namerno udario muškarca: Bahati vozač iz Veternika pred sudom rekao da žali zbog incidenta, tužilaštvo traži…

Blic 25.05.2022
U Višem sudu u Novom Sadu je završen glavni pretres protiv D. P. (39) iz Veternika, orkivljenom za pokušaj ubistva kolima na parkingu kod Master centra, a tužilaštvo je predložilo da se okrivljenom oduzme automobil, kao sredstvo izvršenja… »
Veterničanin pijan jurio pešaka kolima, pa ga namerno zgazio

Veterničanin pijan jurio pešaka kolima, pa ga namerno zgazio

Luftika 25.05.2022
Ljudi svašta rade u pijanom stanju – neki su veseli, a neki besni i agresivni, pa često može doći do ekcesnih situacija kada maligani udare u glavu, nekada i opasnih po život. Međutim, ne dešava se baš svaki dan da pijanac pokuša da u naletu… »

Vesti dana »