Povezane vesti

Džonson je prvi britanski premijer koji je zvanično prekršio zakon: Prihvatam punu odgovornost, ali je vreme da nastavmo…

Džonson je prvi britanski premijer koji je zvanično prekršio zakon: Prihvatam punu odgovornost, ali je vreme da nastavmo…

Kurir 25.05.2022
Britanski premijer Boris Džonson odgovorio je danas na izveštaj istrage o žurkama u službenim prostorijama tokom zabrane kretanja zbog korona virusa, na kojima je prisustvovao, i rekao da prihvata "punu odgovornost za sve što se desilo". Džonson je… »
Britanski premijer prihvatio odgovornost za zabave tokom karantina

Britanski premijer prihvatio odgovornost za zabave tokom karantina

Slobodna Evropa 25.05.2022
Britanski premijer Boris Johnson odgovorio je 25. maja na izvještaj istrage o zabavama u službenim prostorijama tokom zabrane kretanja zbog korona virusa, na kojima je prisustvovao, i rekao da prihvata "punu odgovornost za sve što se desilo". Johnson… »
Džonson"zgrožen" ponašanjem ljudi iz kabineta, a sam bio na žurkama tokom lokdauna: Preuzeo "punu odgovornost" zbog…

Džonson"zgrožen" ponašanjem ljudi iz kabineta, a sam bio na žurkama tokom lokdauna: Preuzeo "punu odgovornost" zbog…

Blic 25.05.2022
Britanski premijer Boris Džonson izjavio je danas da preuzima odgovornost za kršenje epidemioloških pravila u svom kabinetu. - Preuzimam punu odgovornost za sve što se desilo na moje oči. Zgrožen sam nekim ponašanjem - rekao je Džonson u… »
Džonson: Preuzimam potpunu odgovornost za kršenje lokdauna

Džonson: Preuzimam potpunu odgovornost za kršenje lokdauna

Nova 25.05.2022
Britanski premijer Boris Džonson izjavio je danas da preuzima odgovornost za kršenje epidemioloških pravila u svom kabinetu. „Preuzimam punu odgovornost za sve što se desilo na moje oči. Zgrozen sam nekim ponašanjem“, rekao je Džonson u… »
Stigao novi izveštaj koji preti da ozbiljno ugrozi Džonsona

Stigao novi izveštaj koji preti da ozbiljno ugrozi Džonsona

Nova 25.05.2022
U Velikoj Britaniji danas je objavljen izveštaj o zabavama u Dauning stritu tokom zabrane okupljanja u kojem se navodi da odgovornost za kulturu ponašanja koja je dovela do kršenja pravila u kabinetu premijera Borisa Džonsona moraju da snose oni na… »
Džonson preuzeo odgovornost za žurke, ali odbija da podnese ostavku

Džonson preuzeo odgovornost za žurke, ali odbija da podnese ostavku

N1 Info 25.05.2022
Britanski premijer Boris Džonson odgovorio je na izveštaj istrage o žurkama u službenim prostorijama tokom zabrane kretanja zbog koronavirusa, na kojima je prisustvovao, i rekao da prihvata "punu odgovornost za sve što se desilo". Džonson je ipak… »
Objavljen izveštaj o žurkama u rezidenciji Džonsona za vreme lokdauna: Na fotografijama premijer drži piće

Objavljen izveštaj o žurkama u rezidenciji Džonsona za vreme lokdauna: Na fotografijama premijer drži piće

Telegraf 25.05.2022
Izveštaj sadrži devet fortografija na kojima su Boris Džonson, Riši Sunak i sekretar kabineta Simon Kejs. Dugoočekivani izveštaj državne službenice Sju Grej o žurkama u Dauning stritu za vreme lokdauna u Velikoj Britanij najzad je objavljen… »

Vesti dana »