Povezane vesti
Preko 41.000 preduzeća u blokadi, duguju ukupno 1,8 milijardi evra
Nova ekonomija 25.05.2022
Prema najnovijim podacima Narodne banke Srbije (NBS) poslednjeg dana aprila u blokadi su bile 41.272 firme što je 250 preduzeća manje u odnosu na 30. april prošle godine, prenosi Euronews. Prema podacima NBS 40 odsto ovih firmi je u blokadi duže od tri… »
Konzum ima najveći prihod među trgovinskim lancima u Hrvatskoj, iza njega Lidl
Danas 25.05.2022
Najveći prihod među trgovinskim lancima u Hrvatskoj prošle godine imao je Konzum, a iza njega je nemački Lidl, piše zagrebački Jutarnji list. Na prvom mestu je, kako piše ovaj list, i dalje Konzum plus, koji je u Srbiji poznat kao Idea, iz sastava… »
Samo 20 firmi za struju duguje 17 milijardi dinara
Radio 021 25.05.2022
Ukupan dug 20 najvećih privrednih dužnika za struju u Srbiji, među kojima su mahom državna preduzeća, prema poslednjim podacima od 10. aprila iznosi 17,2 milijarde dinara. Kako piše "Blic", to je nešto više od 146 miliona evra, što je blizu tri i po… »
Vesti dana »
(BLOG) Završen skup u Orašcu: Okupljeni uzvikivali "ustanak", "Valjevo"...
N1 Info pre 4 satijoš 8 povezanih
Poljoprivrednici protestuju širom Vojvodine i Mačve: Država da otkupi viškove u robne rezerve
Dnevnik pre 5 satijoš 33 povezane
Bivši komandant Kopnene vojske Srbije general Simović osuđen na šest meseci zatvora
N1 Info pre 6 satijoš 6 povezanih
Partizan se razgoropadio pred Kup: Crno-beli trojkama razbili Budućnost na startu Top 8 ABA lige
Kurir pre 44 minutajoš 65 povezanih




