Povezane vesti
Šok račun iz restorana u Grčkoj - gosti nisu hteli da plate: Evo šta je koštalo 600€, zaposleni pretili policijom
Mondo 25.05.2022
Turistkinje za jedan ručak na Mikonosu morale da plate 600 evra. Turistkinje za jedan ručak na Mikonosu morale da plate 600 evra. Amerikanka i njena ćerka otišle su na odmor na Mikonos, a doživeli su veliku neprijatnost u jednom restoranu, zbog čega su… »
Vrtoglavi račun sa Mikonosa – 600 evra za dva koktela i dve porcije kraba
RTS 25.05.2022
Dve Amerikanke, majka i ćerka, odlučile su se za ručak u restoranu na grčkom ostrvu Mikonosu koji ih je skupo koštao. Brenda Molton i njena devetnaestogodišnja ćerka Kejla provele su dan na popularnoj plaži Mikonosa Platis Gialos. Odlučile su da ručaju u… »
Šok račun iz Grčke: Pretili policijom jer nisam htela da platim 600 evra za ovo
Nova 25.05.2022
Turisti su papreno platili skromni ručak na mondenskom ostrvu Mikonos. Amerikanka i njena ćerka tvrde su da su ih prevarili u restoranu DK Oyster na Mikonosu – naplatili su im skoro 600 evra za dve krabe i dva koktela. Brenda Molton i njena 19-godišnja… »
Vesti dana »
"Uvek uz svoj narod": Oglasio se Vučić: Večeras u Parizu, uskoro u Negotinu, Mionici, Sečnju, Novom Sadu (video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Ovo je novi, potencijalni kupac Lukoila: Da li će ova multinacionalna kompanija da se dopadne Trampu koji je stopirao kupovinu ruskog giganta Šveđanima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Emocije preplavile Beograd: Crvena Jabuka i Željko Samardžić pesmom odali počast Halidu Bešliću (Video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana





